Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam , szukam taniej klawiatury , najlepiej 50-60 zł . Jest tego zatrzęsienie . Do tej pory wystarczała mi klawiatura typu "byle co" ale teraz zmieniłem płytę główną która posiada tylko usb i stara klawiatura już nie daje się podpiąć . Wyciągnąłem z szafy klawiaturę "znanej" marki hama która nie nadaje się do użytku , nawet ten tekst mi się ciężko piszę . Najchętniej popatrzył bym na propozycje z  alledrogo , bo mam kupon zniżkowy . Podświetlenie było by plusem , ewentualnie jakaś używka warta uwagi ? Z góry dziękuje za pomoc . 

Link to post
Share on other sites

jak stara klawiatura jeszcze daje rade to nie lepiej kupic przejsciowke za 2 zł? niz wymieniac klawiature

 

http://allegro.pl/przejsciowka-usb-ps2-adapter-mysz-klawiatura-i5107977311.html

 W sumie można by było , ale klawiaturę dorzuciłem gratis do komputera którego sprzedałem . Jutro jadę odebrać zestaw hyundai  Hyundai hy-ma97 , nawet niby nowy w zakładanej prze zemnie kwocie . Troszkę zbyt krzykliwy design ale może się przyzwyczaję .

 
Link to post
Share on other sites

Witam , nie kupiłem tego zestawu hyundaia bo koleś przestał się odzywać , ale kupiłem z allegro trust gxt280 niby używana parę dni z gwarancją 3 miesiące . Zapłaciłem 38 zł z wysyłka (oczywiście zużyłem kupon 20zł ).  Odnośnie używanego tracera mecano z olx za 60 zł + wysyłka ( nawet zdjęć tam nie było ) to na allegro z wysyłką kosztuje 94 zł , czyli nówkę bym miał za 74 czyli tyle samo można powiedzieć . No ale to nie 38 więc zobaczymy co to jest warte . I tak to pewnie będzie najlepsza klawiatura w moim życiu :D  Dziękuje wszystkim za rady i czekam na paczkę .

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...