Skocz do zawartości

Temat o kartach Nvidia Pascal (GP1xx).


Recommended Posts

Ja już wczoraj zamówiłem w esc.pl gigabyte geforce 1070 g1 i już siedzi w obudowie :D Problem jest taki że system jej nie czyta(standardowa karta graficzna vga) bo prawdopodobnie nie ma zainstalowanych najnowszych sterowników ;( ;d

 

Ja wczoraj wsadzalem MSI 1070  Gaming  x. Duza karta, troszke krótsza od 760 ale duzo,duzo  masywniejsza :D

 

Tez na poczatku nie wykrywał,instalacja sterownikow z plyty +geforce experience wyszuka i zainstaluje najnowszy sterownik i potem juz wszystko pieknie jest. :P

Edytowane przez kuba223
Link to post
Share on other sites

mam pytanko polecicie jakiś sklep nie koniecznie w PL z dostępnymi GTX1070 / 1080 ( najlepiej EVGA) z tanią dostawą do PL :P

I tak na zaś bo mam teraz monitor FHD koniec roku/początek 17' zakup 144p. Czy spokojnie GTX1070 sobie poradzi czy jednak dopłacać do GTX 1080?

Edytowane przez Naksos
Link to post
Share on other sites

@up gdzie zamawiales? ja w końcu nie wiem czy kupować na tym mindfactory za 2150 tego wlasnie g1 1070

 

Morele, dopiero dzisiaj się G1 pojawiło, STRIXa jak nie było, tak nie ma... 

 

Ale jest takie cośna morelach, dwie oferty za G1 Gaming:

 

2339 PLN

https://www.morele.net/karta-graficzna-gigabyte-geforce-gtx-1070-8gb-gddr5-256-bit-hdmi-dvi-d-3xdp-box-gtx-1070-g1-gaming-774260/

 

oraz,

2621 PLN :D

https://www.morele.net/karta-graficzna-gigabyte-geforce-gtx-1070-g1-gaming-8gb-gddr5-256-bit-hdmi-dvi-d-3xdp-box-gv-n1070g1-gaming-8gd-922332/

Edytowane przez rashef
Link to post
Share on other sites

mam pytanko polecicie jakiś sklep nie koniecznie w PL z dostępnymi GTX1070 / 1080 ( najlepiej EVGA) z tanią dostawą do PL :P

I tak na zaś bo mam teraz monitor FHD koniec roku/początek 17' zakup 144p. Czy spokojnie GTX1070 sobie poradzi czy jednak dopłacać do GTX 1080?

Zapomnij.

Link to post
Share on other sites

mam pytanko polecicie jakiś sklep nie koniecznie w PL z dostępnymi GTX1070 / 1080 ( najlepiej EVGA) z tanią dostawą do PL :P

I tak na zaś bo mam teraz monitor FHD koniec roku/początek 17' zakup 144p. Czy spokojnie GTX1070 sobie poradzi czy jednak dopłacać do GTX 1080?

Ja osobiscie tez sie zastanawiałem nad 1080 i raczej kupię 1070 + jakiś inny monitor bo mój benq GL2250 juz nie wystarcza :P

Link to post
Share on other sites

Ja mam zamiar kupic 1070 razem z monitorem 4k, ale nie wiem czy jeszcze nie jest to zaslaba karta. Nie rozumiem czemu w testach 4k testuja tylko na najwyzszych ustawieniach, taki 1070 osiaga okolo 30 fps, to przy obnizeniu ustawien dodalo by to spokojnie kilka klatek. Dla mnie stale 30 fps jest zadowalajcace do grania.

Link to post
Share on other sites

@rashef A to dlaczego?

Poszukaj w google, pełno jest ludzi narzekających na słaby support, problemy jakie robią podczas zwrotu towaru itp.

już nie wspominając jak wygląda jakość usługi składania przez nich PC z zamówionych części

Link to post
Share on other sites

Niestety SLI nie będzie.

Po pierwsze zapomniałem, że płyta obsługuje jedynie CrossFire (zakupy na szybko przez telefon)

Po drugie nawet gdybym chciał skorzystać z HyperSLI to nie mam mostka SLI - szkoda, że nie dodają do pudełek :cry:

 

A takie ładne karty

 

http://i67.tinypic.com/29awol0.jpg

 

 

Obydwie sztuki po wyjęciu z pudełka mają Boost na 1911Mhz przy 1.05V ;)

 

Karty są cholernie ciężkie jak na referenty, nie wiem co Nv tam upchała. Jakość wykonania względem poprzedniej serii jest o niebo lepsza. od razu widać dlaczego cenią referenta więcej.

Cewki zero pisku nawet przy 500kl/s :)

Edytowane przez DjXbeat
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...