Skocz do zawartości

Tani zestaw do CS:GO, GTA V...


Recommended Posts

Witam, potrzebuje nie drogiego zestawu do gier typu CS:GO, Fifa 16, czy GTA V.

 

Budżet: 1500zl

Potrzebne podzespoły: Procesor, Płyta główna, Pamieć Ram, Dysk Twardy, Karta Graficzna, Zasilacz

Zestaw, który udało mi się stworzyć: http://www.morele.net/inventory/info/t8h2gG/

Wydaję mi się, że taki zestawik zaspokoiłby mój głód gamingowi.. ale pytanie. Czy wszystko jest dobre? Czy moje spostrzeżenia wydają się być słuszne? POMÓŻCIE ! :) Piszcie co do wymiany i wgl ;) Liczę na waszą pomoc i z góry DZIĘKUJĘ ! :) !

Link to post
Share on other sites

 

 

Może być zasilacz : ibox sl-8500btx i ten dysk: http://www.morele.ne...d10ezex-479659/?

Pod system zostaw Seagate. Będzie zdecydowanie szybszy, a w użytkowaniu domowym aż tak się nie zużywa. Zasilacz radziłbym wybrać Antec VP 400/500W zależenie od GPU jakie się dopasuje.

Link to post
Share on other sites

%-)

Niedawno był temat, że potrzebujesz tylko CPU+Mobo, teraz cały zestaw, i to jeszcze ibox chcesz zostawić?

skoro 550w to za duzo, to raczej 500 wystarczy :) 

Wgl to nie wiem. Nie znam się... Może mi wyjaśnisz dlaczego iBox nie jest odpowiedni chociaz ma te 500w?...

Link to post
Share on other sites

Sama moc się nie liczy, ważna jest wartość na lini +12V - z której są zasilane procesor i karta graficzna. Ten ibox jest lichej jakości bez żadnych certyfikatów jak i pewnie zabezpieczeń. Zasilacz możesz sobie zostawić Twoja wola, może działać bez problemu jak i się spalić pociągając za sobą resztę podzespołów.

Edytowane przez ADR15
Link to post
Share on other sites

Najlepiej podaj co to za obudowa, jak i dokładnie ile kasy masz na cały komputer, a nie jakieś bezsensowne wyliczanki 200 zł na mobo 200 więcej na GPU, idzie się pogubić. 

No i przydało by się skorzystać ze wzorca... nie wiemy czy chcesz robić OC.

Edytowane przez ADR15
Link to post
Share on other sites

Tak, tak... tylko teraz się zastanawiam nad Corsair Vs 450w , Chieftec iArena 500w, Antec VP 500w(?)

Obudowa którą mam : http://www.komputronik.pl/product/34670/Sprzet_komputerowy_/Podzespoly/CoolerMaster_Elite_330_Black_Silver_bez_zasilacza.html

 

Na wszystko posiadam +/-1500zl

 

Wybierz corsair vs 450W.

Link to post
Share on other sites

Gry które zostały wskazane charakteryzuje wymaganie właśnie owych 4 wątków. Nawet jeśli czysta wydajność pentium w benchmarkach byłaby równa athlonowi to w tych grach 4 wątki zapewnią znacznie lepsze efekty.

 

Nadal uważam by poszukać używanego Core i3 w Twojej okolicy...

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...