Skocz do zawartości

Tani zestaw do CS:GO, GTA V...


Recommended Posts

Jeśli i3 będzie lepszy to niech będzie.

Pomyślałem o mojej starej karcie graficznej (Sparkle Geforce GTX 275 896mb).. Czy może ona mogłaby być alternatywą na jakiś czas(?)..  

http://www.morele.net/inventory/info/8gtuBY/

Czy ten zestaw i owa karta podołałyby takim grom jak Fifa16, CS:GO?

I czy ten zasilacz będzie odpowiedni, zważywszy na to, że po jakimś czasie wymienie stare gpu na Gigabyte GTX960 Windforce? 

 
Link to post
Share on other sites

tia.. :) Szukałem lapka, no i go kupiłem. Spokojnie :) Faktycznie, nie kupiłem tego czego szukałem, ze względu na pewne problemy, ale mam, a dzięki temu forum dużo się nauczyłem, bo wcześniej byłem zupełnie zielony.. 

Teraz szukam czegoś do gier.


A jeśli ekipie administracyjnej nie podoba się, że korzystam z pomocy innych jak tylko mogę to proszę o tym pisać. W ogóle to przepraszam, że nie powiadomiłem we wstępie zredagowanego przeze mnie tematu, że nabyłem laptopa jakiś czas temu..

Link to post
Share on other sites

 

 

Czy ten zestaw i owa karta podołałyby takim grom jak Fifa16, CS:GO?

dorzuć sobie 10zł do antca vp 400, a jeszcze lepiej dopłać do vp500 zważywszy na gtx 960. Po co Ci 16gb ram? |Najprawdopodobniej lepszy od gtx 275 będzie układ zintegrowany w procesorze. 

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

To wezme VP500.

16gb ram, w to akurat w wole zainwestować, tak na przyszłość, no ale też nie ukrywam, że często będę korzystał z wielu aplikacji na raz.

A co do integry.. Da ona radę fifie16? Doszukalem się, że moje gpu tej przyjemności jednak mi nie zaoferuje ze względu na DirectX..

Link to post
Share on other sites

 

 

16gb ram, w to akurat w wole zainwestować, tak na przyszłość, no ale też nie ukrywam, że często będę korzystał z wielu aplikacji na raz.

8GB wystarczy... Ta kwestia na tym forum była już bardzo dużo razy tłumaczona. 

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...