Skocz do zawartości

czy uwazasz ze seria gtx5xx jest udana?  

18 użytkowników zagłosowało

  1. 1. czy uwazasz ze seria gtx5xx jest udana?

    • Tak
      14
    • Nie
      5


Recommended Posts

Gość DANNY_79

Dla mnie to nic innego jak 4xx, tylko z dodatkowymi układami na pcb odpowiadającymi za nadzór i zarządzanie sekcją zasilania, oraz nieco wyższe zegary fabryczne, co akurat nie jest problemem.

Dla mnie seria 5xx nie stanowi żadnej nowości względem poprzedniczki, ale ja lubię serię 4xx, więc jestem i za 5xx ;)

 

 

pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

seria 5xx wedlug mnie jest udana poniewaz:

mniejszy pobor pradu

karty gtx4xx potanialy:) (chyba najwazniejszy plus:D)

wyzsze zegary-ale to najmniejszy plus bo mozna gtx4xx podkrecic

AMD ma bardzo dobra konkurencje(i radki tez tanieja)

a twoj komentarz mikuu ze gigabyte to shit- smierdzi cos fanboyem

Link to post
Share on other sites

To dlaczego mój się zepsuł po 3 miesiącach? To ma być jakość tak? I oczywiście miesiąc na RMA i to akurat na święta.

Mercedesy czy Lexusy też się trafiają felerne..

 

Każdej firmie się zdarza, a to że Tobie się trafiła 1 wadliwa karta to nie powód do piętnowania tej firmy...

Link to post
Share on other sites

moze i odgrzane ale smaczne ;)

pomysl jesli nie bylo by gtx5xx

az tak by nie stanialy gtx4xx

AMD dalo by wieksza cene na radki(brak dobrej konkurencji)

powrot fermiego uwazam osobiscie za udany taki powinien byc na poczatku

wiem ze niektorzy na pewno sie beda sie klocic czy udana czy nie

Mikuu ty nie mozesz pojac najwyrazniej ze

Mercedesy czy Lexusy też się trafiają felerne..

i to jest racja
Link to post
Share on other sites

coś z tymi 460 musi być, bo jak kupowałem we wrześniu gigusia , to pochodził 2dni i arty.

Wysłali nowego, chodzi juz 3 miesiące i narazie git. Ale jest setki topiców na forach zagranicznych i troche na polskich o padających pamięciach na 460'kach ( i nie tylko gigusia, nawet słynnego cyclone'a).

Swoją drogą, producenci mogli by jakieś radiatorki pozakładać na te pamięci. Myślą że założą super-mega chłodzenie na gpu (i w stresie 50 kilka stopni), a tymczasem pamiątki się gotują. Debilstwo imho

 

Pozdro

Link to post
Share on other sites

Tak samo i było z 280. ten sam problem, karta działa ale gorzej niż powinna i pokazuje się jako PCI-E x1 device. Jutro swojego wysyłam i jestem ciekaw co powiedzą na sypiącego artami 8500GT. Jeszcze miał nawet 3 miesiące gwarancji gigusia ;) I piekarnik tez już zaliczył ^^

Link to post
Share on other sites

5xx to udana, poprawiona wersja 4xx. Gdyby tylko tak ceny najwydajniejszych kart od zielonych jak i czerwonych dochodziły do 1500zł to każdy byłby zadowolony. Ja posiadam lapka od Samsunga, dokładnie model Q330 i pracowałem na nim może 6 razy przez okres 3 tygodni. Przeglądałem tylko internet i oglądałem zdjęcia i ekran już nie działa. Czy to znaczy,że Samsung to crap? Raczej nie.

Link to post
Share on other sites

@Mikuuud i Assrock jest lux.

ASRock = ASUS > Gigabyte

 

(imo)

 

temat: zaznaczyłem NIE, odgrzane kotlety serii 4XX.

Nie równa się:D Asus jakoś nie może robić konkurencji dla swoich produktów.

Wiem, że obie te firmy są ze sobą powiązane. Lecz ustawiłbym tak to porównanie. ASRock < ASUS = Gigabyte

 

Miałem płytę assrocka, wiem jakie części w niej były. Asusa tez miałem, ale o tym wole zapomnieć. Co do grafik preferuje ASUS, GIGABYTE i EVGA pomiędzy nimi wybieram.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...