Skocz do zawartości

Jak wypowiedzieć umowę z winy dostawcy internetu?


Idź do rozwiązania Problem ogarnięty przez jarrino,

Recommended Posts

Witam, otóż mam problem, mianowicie od ponad miesiąca mam wieczorami po ok 130 pingu w grach, około 20% packet lossów oraz spadek prędkości pobierania. I stąd moje pytanie do mogę zrobić, aby wypowiedzieć umowę z winy dostawcy bez konsekwencji? Gdyby się ktoś pytał to internet mam od Vectrty. Serdecznie nie polecam, korzystam z ich usług od około 5 lat i nigdy nie było dobrze, zawsze były problemy z internetem, a pomoc techniczna jedyne co robiła to mówiła, aby zresetować router.

Link to post
Share on other sites
  • 3 tygodnie później...

Mam taką sytuację z firmą Vectra. Nie wiem czy podlega to pod wypowiedzenie czy nie. Otóż Vectra zmodernizowała sieć lan. Posiadam od nich internet właśnie lan. Internet przestał działać. Po paru dniach przychodzi do mnie monter. Usłyszałem, że nie jest w stanie podłączyć mi internetu bo musi wymienić mi ten rozdzielacz, kość czy coś. Ta oto kość prawdopodobnie znajduje sie pod kafelkami w przedpokoju. Czego nawet sam nie jestem pewny. Ale zlecenie od montera było abym zlokalizował to na własną rękę. Dostałem propozycje że po godzinach jest w stanie od nowa przeciągnąć mi kabel przez mieszkanie(bo teraz nie ma na to czasu i nie moze w trakcie pracy). Zastanawiam się czy nie mogę wypowiedzieć umowy vectrze z powodów niewywiązywania się z umowy, gdyż nie mam dostępu do sieci, narażenia mnie na dodatkowe koszty(kucie kafelkow etc). Powiedzcie co o tym sądzicie bo nie wiem co mam zbytnio robić.

Edytowane przez jankowski
Link to post
Share on other sites

 

 

Serdecznie nie polecam, korzystam z ich usług od około 5 lat i nigdy nie było dobrze
To jaki był sens przedłużania umowy?

 

 

 

Zastanawiam się czy nie mogę wypowiedzieć umowy vectrze z powodów niewywiązywania się z umowy, gdyż nie mam dostępu do sieci, narażenia mnie na dodatkowe koszty(kucie kafelkow etc). Powiedzcie co o tym sądzicie bo nie wiem co mam zbytnio robić.
Ale Vectra chce się wywiązywać z umowy i w tym celu proponuje Ci wymianę kabla aby sygnał był lepszy... Poza tym wszyscy "fachowcy" jak robią remonty to chowają co się da pod kafelki, murują w ścianie - albo bez wiedzy zlecającego albo na prośbę zlecającego(bo to przecież brzydko wygląda). To tak jakby dostać router od dostawcy i go zamurować żeby nie było go widać...
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...