Skocz do zawartości

[S] Asus GTX970 Strix - selekt


Recommended Posts

"Jest to asus strix selekt ponieważ ten egzemplarz przetaktowuje się rewelacyjnie - bezproblemowo stabilnie działa na taktowaniu rdzenia w wysokości ~1530mhz boost, oraz pamięci 1960mhz gdzie przeciętne egzemplarze w testach kończą swój żywot przy ~1470/1850mhz."

Wedlug tego co napisales moja karta jest nad przecietym egzemplarzem przecietnego modelu. ... prosze cie rece czasem opadaja przy takich opisach. Moja bez problemu poszla na 1550mhz pamieci dokrecilem do 3610mhz ( odczyt z msi afterburner) dodatkowo kupilem swoja karte taniej nowa niz ty uzywana sprzedasz. A o porownaniu cen nowych kart z cena twojej to juz nie wspomne ...

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Hahaha... ubaw po pachy... kumplowi trafiła się wersja Windforce, która mu śmiga stabilnie od X czasu na 1570/8200, także źle nie jest mimo że nawet on nie miał żadnego selekta. W takim razie mogę powiedzieć to samo o swojej 980 @ 1520/8000 REAL STABLE, hahahaha :) (ale nie powiem bo bym się ośmieszył), Sam chciałbym ją sprzedać z gwarancją do 15 października tego roku za 1750-1800 ale raczej nikt mi tyle nie da :D

Edytowane przez henus7
Link to post
Share on other sites

Zazwyczaj w testach kończyły się wcześniej zasoby taktowań tych kart. Wyniki które podałem nie są wynikami wyżyłowanymi, karta bez podnoszenia napięcia działa w pełni bezbłędnie na powyższych taktowaniach, bardzo możliwe że jeszcze zrobi więcej stabilnie. Niestety, zostałem zmuszony wycofać aukcję gdyż zostałem zasypany pytaniami o numer seryjny karty bądź tym podobne skonstruowane pytania, jestem w szoku ile osób chciało na mnie wyłudzić klucz do gry tomb raider, ludzie - opamiętajcie Wy się bo to wszystko zmierza ku zagładzie, jeszcze trochę i jeden zje drugiego za 5zł.

Link to post
Share on other sites

Jak zobaczyli aukcję gdzie ktoś chce "wyłudzić" sporo więcej pieniędzy niż sprzęt jest wart, opisując go jeszcze w sposób wprowadzający w błąd (bo selekta wypadałoby udokumentować) - to Cię wzięli na celownik.

 

Zapamiętaj żeby podchodzić do innych tak jakbyś chciał żeby podchodzono do Ciebie - Ty natomiast chcialbyś jednostronnego dobrego traktowania.

 

Powodzenia w sprzedaży, aukcję wystaw najlepiej w Dolinie Biebrzy - tam przebywa najwięcej chętnej klienteli na taki zakup :D

Link to post
Share on other sites

Zapamiętaj żeby podchodzić do innych tak jakbyś chciał żeby podchodzono do Ciebie - Ty natomiast chcialbyś jednostronnego dobrego traktowania.

 

Sugerujesz coś? Nikogo nie traktuję źle, nikogo nie oszukałem i nie mam takiego zamiaru, jestem uczciwym człowiekiem i tego także wymagam od innych i nie sugeruj że traktuję źle innych bo mnie nie znasz.

 

Pozdrawiam wszystkich którzy wypowiedzieli się w tym temacie a według regulaminu tutaj nie powinni, nie mam do Was urazy, to Wy macie urazę do mnie że chce sprzedać kartę opisując ją jako "ponad przeciętną". Dziękuję za powodzenie w sprzedaży, przyda się, aukcja zostanie ponownie wystawiona po zakończeniu darmowego okresu z otrzymaniem gier, w nowej aukcji "udokumentuje" selekta screenami pod stosownym obciążeniem.

Edytowane przez mati23
Link to post
Share on other sites

Co chcesz dokumentować - skoro "selekta" nie masz.

Kartą byłbym zainteresowany ale w noranych pieniądzach.

 

Co do sugestii, to broń boże - sugerować? Ja swoim skromnym zdaniem stwierdzam powyższe.

 

Jesteś na forum komputerowym - tu naiwnych nie znajdziesz.

 

Jak chcesz się czepiać regulaminu - to najpierw zweryfikuj czy Twoje odpowiedzi go nie naruszają.

Link to post
Share on other sites

Co chcesz dokumentować - skoro "selekta" nie masz.

Kartą byłbym zainteresowany ale w noranych pieniądzach.

 

Co do sugestii, to broń boże - sugerować? Ja swoim skromnym zdaniem stwierdzam powyższe.

 

Jesteś na forum komputerowym - tu naiwnych nie znajdziesz.

 

Jak chcesz się czepiać regulaminu - to najpierw zweryfikuj czy Twoje odpowiedzi go nie naruszają.

 

Z wielką chęcią edytowałbym swój pierwszy post i w nim dodawałbym odpowiedzi na Wasze pytania ale po dodaniu innych postów niższej niestety mój pierwszy został zablokowany jeśli chodzi o edycję.

 

Co do ceny zdaje sobie że była wygórowana i nie jest powiedziane że nie podlega ona negocjacji, jestem w stanie sprzedać kartę za niższe pieniążki, wystarczyło mnie o to zapytać i negocjować cenę.

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...