Skocz do zawartości

Co ostatnio kupiliście?


Recommended Posts

Jak spuchną, to wymieni na coś bardziej trwałego ;)

W sumie dużo nie wydał, weszło pewnie z 2 metry kwadratowe paneli ~ 110zł + silikon ~ 15zł i fuga ~ 30zł 

Patent fajny :)

 

 

No właśnie zobaczę co z tego wyjdzie, w sumie rzadko używam kuchenki i gotuję z żoną.

W sumie zafugowane i zasilikowane, panele też niby z AC4, w praktyce zobaczy się :)

Link to post
Share on other sites

Spuchną i to szybko, tłuszcz zrobi swoje.

Nie piszę tego złośliwie, tylko dzielę się doświadczeniem.

 

Spoko, ja lubię krytykę, a zwłaszcza konstruktywną.

Teoretycznie panele są szczelne jak są dobrze położone i zabezpieczone szczeliny czymś elastycznym na zasadzie uszczelek chroniących przed wnikaniem wilgoci, tłuszczu.

 

Powiedz mi Tobie podobne rzeczy działy się tylko w miejscu gotowania (parowanie, smażenie, wydzielanie wilgoci) czy na całej długości kuchni.

Można zakupić szklane przegrody ze szkła hartowanego. Możliwe, że to coś pomoże?

Edytowane przez softendo
Link to post
Share on other sites

Na wysokości kuchenki możesz po prostu zastosować szybę. Reszta powinna wytrzymać jeśli jest dobrze zabezpieczona. Co do gniazdek to może wymienisz na troszkę większe i zrobisz je na wierzchu :) 

 

http://abcelektro.pl/product_picture/6/VIM-20212_21602_21642.31/Gniazdo_elektryczne_2P_E_z_uziemieniem_16A_ramka_ozdobna_%E2%80%93orzech_drewno_serii_EIKON_EVO-26a718f9.png

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

up

Sęk w tym, że miałem już surówkę gotową pod wykończenie, gniazdka już były z puszką zrobione i zagnieżdżone.

Tłumaczyć się też nie lubię, że robiłem to pierwszy raz.

 

Na pewno to też będzie łatwiej zrobić bo duży kontur gniazdka przykryje niedoskonałości w wycięciu paneli pod puszkę montażową. Sprzętu na warsztacie nie mam specjalistycznego, tylko ręczny brzeszczot i piłę.

Następnym razem zrobię to tak ;).

 

 

Dzięki.

 

Na przyszłość. Nie cytuj całych postów (zwłaszcza tych bezpośrednio nas swoim). Napisz na przykład @UP, albo @Biafra. Tym bardziej nie cytuj fotek bo robi się bałagan. Biafra

Edytowane przez softendo
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...