Skocz do zawartości

Co ostatnio kupiliście?


Recommended Posts

W całej Polsce są wyprzedaże w sklepach sieci Avans (właściciel bankrut) Po moją sztukę śmigałem 20km ale opłacało się :)

 

PS: Jest jeszcze więcej gier np Simcity za 29 zł.

 

Nie ma w Sączu Avansa? :o

Edytowane przez Klikacz
Link to post
Share on other sites

Jak szukacie butów czy ciuchów to polecam zawsze zajrzeć (o ile macie możliwość) do 4F. Jakość bardzo dobra (kurtki to chyba każdy wie, ale buty do biegania/na siłownie kupiłem i niczym nie ustępują większym i popularniejszym markom) przy sporo atrakcyjniejszej cenie.

Przy okazji polska marka, chociaż niestety większość produkowana w Chinach. Może jednak więcej kasy zostanie w PL niż kupując zachodnie marki.

Link to post
Share on other sites

ja 4F szanuję do sportu na co dzień, ale w góry nigdy nie założę nic od tej marki.. i nie żebym ufał tez zachodnim markom.. jedynie skandynawskie plecaki, kurtki, spodnie, koszulki...

...tylko ceny z kosmosu.. ale zakupy na parę lat z głowy z każdą rzeczą

Edytowane przez Vieworld
Link to post
Share on other sites

Vieworld, myślałem bardziej o takim użytkowaniu na co dzień - do pracy, na spacer, rower czy ogólnie rozumianą rekreację czy amatorski sport. Sam byłem zaskoczony że mniej więcej takie buty mogą być wygodniejsze i połowę tańsze niż ich odpowiedniki od Nike, czy Puma :)

Link to post
Share on other sites

ja takich butów bym nigdy nie kupił bo nie ma na mnie rozmiaru  :D najlżejsze buty jakie mogłem kupić to dostałem od Jacka W. w cenie 399zł.. to już w sumie moje trzecie buty Jacka.. tylko ich buty wytrzymały u mnie więcej niż 2 lata hehe..

 

 

co by bez spamu.. kawa się skończyła.. poszedłem do małego sklepu obok mnie.. stałem chyba ze 20 minut przy kawach i nagle znalazłem kawę rozpuszczalną z robustą! mistrzostwo.. już nigdy nie kupię innej kawy rozpuszczalnej (no dobra kupię, ale do Jana i Pawła to ja mam 20km):

http://2.bp.blogspot.com/-4UfoIwY_N60/Ut1O2P2hyvI/AAAAAAAAAD0/isW-ML04tfE/s1600/prima-start-me-up-promocja.png

Edytowane przez Vieworld
Link to post
Share on other sites

Mój XCR jeszcze jakoś pracuje, ale pod tarczą 180 się torchę wyrobił i chyba przejdę na epicona :D

 

Mój też z tarczą 180. Nawet luzów nie złapał a, od kwietnia do zeszłego tygodnia rower stał nie używany. Po tygodniu rozjeżdżania kolana po szutrach kartridż olejowy wystrzelił

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...