Skocz do zawartości

Co ostatnio kupiliście?


Recommended Posts

 

 

Bose: Logo = 80% ceny.  = 10% ceny.
 

 

 
To prawda.Ale solidność kosztuje swoje.MAC też nie jest tani.

 

Dezajn (plastik wszędzie czyly dalej tkwimy w latach 80-tych)

 

Totalne kłamstwo!!!

 

Bose Soundlink Mini wykonany według mnie perfekcyjnie.Aluminium,a jak trzymasz ręka  to czujesz wagę i wiesz to rzecz.

 

A swoim dźwiękiem zawstydza różne logitechy,creativy,beatsy  .

Link to post
Share on other sites
Mam pewien plan i powoli dążę do jego realizacji.

Aurora w rezie wygląda świetnie, ale w wężach jest paskudna...

Czekam na pojawienie się formuły VII od asusa w polskich hurtowniach a na razie zbieram graty ;)

To chyba będę musiał zrewidować swoje plany odnośnie aurory. W sumie w TJ07 będzie black & white więc pastel będzie idealny

Link to post
Share on other sites

 

 

Zamówić?

 

Jak już kiedyś pisałem, MOBO musi przejść przez sklep kumpla, będzie dużo taniej :D

Jak do tej pory żadna hurtownia w PL nie posiada tej płyty :/

Gdybym miał kupować w normalnej cenie, to zamówiłbym już dawno na Morelach, jak jeszcze była po 1250zł (teraz 1350zł)

Cierpliwy jestem, więc poczekam. Kiedyś w końcu musi pojawić się w polskiej dystrybucji, może nawet wersja bez W_D, która powinna być o 100zł tańsza...

Dziwi mnie jedynie fakt, że do tej pory ich nie ma... Polska, kraj trzeciego świata :sciana:

Link to post
Share on other sites

 

 

evga z97 classified też piękna

 

Myślałem o niej, ale to jest E-ATX, jest szersza od ATXa...

Część MOBO po prawej stronie byłaby zasłonięta przez uchwyt reza i sam rez... Do kitu wyglądałoby to...


 

 

DDR4 ~ 1500 zł

 

Chyba raczej z 3K - 8 x 4GB Corsair Dominator Platinum, innych pamiątek nie chcę ;)

  • Popieram 5
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...