Skocz do zawartości

Co ostatnio kupiliście?


Recommended Posts

 

 

Dużo basu, mało wysokich, trochę mulaste, świetnie izolują, dobre portable.
 

 

Zgadzam się w całej rozciągłości choć bas nie zalewa w nich aż tak środka (co dla mnie dyskwalifikuje słuchawki). Widać że iDaft wie co mówi mimo że gusta i oczekiwania od słuchawek mamy różne :) 

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

 

 

Zanim przyznam punkta reputacji, poczekam bezpiecznie na opinie specjalistów audio, czy słuchawki aby dobre

 

 

 

Czekamy na Luksona żeby wydał ostateczną ekspertyzę

 

Do brzmienia się nie przyczepię bo za krótko ich słuchałem. Na starcie wycofana góra i niskie na pierwszym planie.

Co innego wykonanie. Mam duży łeb i przez to nie czułem się w nich komfortowo. Do tego mając trochę doświadczenia ze słuchawkami "for didżajs", nie liczyłbym na wytrzymałość zawiasów - IMHO ofc.

Poza tym jak dla mnie trochę za płytkie muszle ale w końcu to sprzęt portable.

Link to post
Share on other sites
Co innego wykonanie. Mam duży łeb i przez to nie czułem się w nich komfortowo. Do tego mając trochę doświadczenia ze słuchawkami "for didżajs", nie liczyłbym na wytrzymałość zawiasów - IMHO ofc.

W nich można odginać pałąk, ale co do wytrzymałości nie można mieć zastrzeżeń. Wystarczy popatrzeć w komisie na mp3s - jeszcze nie widziałem żadnej połamanej sztuki, a pojawiają się bardzo często tam nawet kilkuletnie egzemplarze.

 

Brzmienie nie jest świetne, ale oceniłbym je na 6,5/10, czyli nie najgorzej.

 

Poza tym, są to bardzooooo popularne słuchawki ze względu właśnie na tłumienie.

One są malu

 

Czyli cofać punkta reputacji czy nie?!

Nie, po prostu Lukson ma za duży czerep.

Edytowane przez iDaft
Link to post
Share on other sites

http://sklep.rms.pl/img/product_media/2001-3000/sluchawki_profesjonalne_5225.jpg

Nie miałem jeszcze tak wygodnych słuchawek, ten pałąk jest genialny

Edytowane przez policeman
  • Popieram 9
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...