Skocz do zawartości

Co ostatnio kupiliście?


Recommended Posts

kupiłem ją do celów edukacyjnych i podoba mi się jej chłodzenie działać działa od czasu do czasu:p

Piekłem dziś 8800 GT od Galaxy i od dwuch godzin w furmarku działa:D

 

W dniu premiery kosztowała o ile dobrze pamiętam ~3k.

dobrze pamietasz, ja w tym czasie pracowałem w sklepie komputerowym i składałem zestaw z tą kartą
Link to post
Share on other sites

Wczoraj:

- Kapcie dla mamy. Par dwie.

 

Dzisiaj:

- 20 pudełek CD typu slim

- 5,59 l. PB95

- 22,77 l. LPG z 375,9 km co daje 6,06 l. /100km. Zimowe spalanie już jest :( Dużo benzyny i dużo gazu. A w radiu coś pier***ą, że mają na paliwa podnieść akcyzę aby PB i ON było w okolicy 6 PLN, (to pewnie LPG spokojnie 3 PLN). Tyle się staram aby ten złom dużo nie kosztował a te niedoje***e skur***yny tylko czekają aby więcej kasy wyciągnąć... Gdyby nie to że złomek zarabia na siebie (dojazd do pracy) i jest na wsi czasem potrzebny to bym go wypier***ił w piz*u... Sorki za ten wylew frustracji, byłem dzisiaj na "ce pe enie" a to stresogenne przeżycie jest.

 

Zastanawiam czy sobie do drugiego monitora (DELL) nie kupić dellowskich głośników.

 

Lol, 50zł za 8800 Ultra. :o W dniu premiery kosztowała o ile dobrze pamiętam ~3k.

No to ładnie ceny lecą, aczkolwiek średniodziałajaca to nie w pełni sprawna. Ja za 8800GT dałem 1.100 PLN zaraz po premierze a teraz pewnie warta ze 150 PLN... Ale i tak warto było :) Edytowane przez krolik_beny
Link to post
Share on other sites

No być może i masz rację. Na mój mały pokój 4x3 wystarczy taki mini zestaw 75 W na razie starczy w przyszłości może pomyśle o czymś lepszym:). Niestety półka cenowa 500-600 zostaje przy Geniusa HF5.1 6000 innego wyboru nie widzę, dlatego jak teraz będę zmieniał to pomyśle coś o pokroju Logitech Z-5500 :)

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...