Skocz do zawartości

Co ostatnio kupiliście?


Recommended Posts

http://wizzywizzyweb.gmgcdn.com/media/products/complete-gta-bundle/boxart/thumbnail-complete-gta-bundle_boxart_tall-296x346.png

 

Na Steam za 5,99 Euro. Trzeba w końcu przejść III, VC i IV. :P

 

http://www.gry-online.pl/galeria/gry13/521062578.jpg

 

Na sprzedaż. Jeśli się nie uda, to będę miał dwa.  :>

 

http://ecx.images-amazon.com/images/I/51pTtHEuEaL._SS500_.jpg

 

+

 

Jednoczęściowy ochraniacz na zęby i garnitur. :)

Edytowane przez Tycha
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

@Up

 

Jak to za pierwszym razem przeczytałem to 5 minut zastanawiałem się nad wyglądem tego przedmiotu... nie podchodź do kompa pod wpływem....

  • Popieram 3
Link to post
Share on other sites

Pierwsza wizyta u jej rodziców? :D

 

:rotfl:

 

 

Nie, ale przydaje się za to na kickboxingu. :-> 

 

 

 

Chciałbym zobaczyć jak wygląda jednoczęściowy ochraniać na "zęby i garnitur" :P

 

Tak samo jak garnitur i jednoczęściowy ochraniacz na zęby.  :menda:

Link to post
Share on other sites

Gra tak samo jak Koda SW-1000 tylko nie wiem skąd ta cena biorąc pod uwagę, że elektronika zasilająca głośnik to jedna (TSW-100) albo dwie? (TSW-200?) kostki TDA7294.

Link to post
Share on other sites

Wygląda zwyczajnie bo i membrana jest papierowa bez szału :) acz to kawał solidnego głośnika z olbrzymim magnesem. Jedyne do czego nie byłem przekonany to płyta wzmacniacza wysokoprądowego ale daje radę.

Link to post
Share on other sites

 

 

płyta wzmacniacza wysokoprądowego ale daje radę.

 

Identyczna elektronika siedzi w sprzęcie, który bardzo chwalicie i uwielbiacie - Logitech Z-2300 / Z-5500. 

Link to post
Share on other sites

@Lukson nie do końca gra tak samo, SW-1000 strasznie lubi rzucać słabo kontrolowanym basem, tutaj jest lepsza kontrola i troszkę lepsza konstrukcja szczelinowa. Widziałem bebechy topowych TSW oraz SW i złego słowa bym nie powiedział ale nie oszukujmy się to nie jest wymyślna elektronika jak w subach za 2k :). Wrzucę pewnie pstryka na dniach w odpowiednim dziale i tam możemy kontynuować naszą rozmowę.

Link to post
Share on other sites
Zobaczę co to za gierka.

To je Kanter, jedna z tych gier przed włączeniem której powinieneś wiedzieć o co w niej chodzi i zapoznać się z paroma sprawami.

 

 

 

Identyczna elektronika siedzi w sprzęcie, który bardzo chwalicie i uwielbiacie - Logitech Z-2300 / Z-5500. 

Zaraz będzie wojna :->  

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...