Skocz do zawartości

Co ostatnio kupiliście?


Recommended Posts

Gość Kotecek

2x Perła Export, 2xRedds Malinowy.

Perła dla mnie, Redds dla mojej kobiety.

 

HeHe ja wczoraj po taniości poleciałem i dwie Perły zielone kupiłem :) Mocne i tanie a żniwa trzeba było opić konkretnie... tzn ich półmetek. A jaka wesołość była :)

 

A Redd's to moje ulubione piwo :) W szafce z skarpetami się kilka wala i czeka na okazję :)

 

Poza tym:

- Kartę telefoniczną za 25PLN

- 7 płyt CD-R Platinum (5 dla koleżanki i 2 dla mnie tak przy okazji)

Edytowane przez krolik_beny
Link to post
Share on other sites

Pijasz Reddsa? :o Zaś to "damskie" piwo ;) Ze "słodkich piw" to jeszcze jestem w stanie wypic Warkę Stronga i Gingersa :P

A serio to Perłę odkryłem całkiem niedawno dzięki kumplowi i muszę przyznać, że zacne piwko i nie chodzi wcale o "moc" i koszta- po prostu ma świetny smak ^^

 

A żeby nie offtopować to ostatnio zakupiłem niezdrowego, kalorycznego gyrosa.

Link to post
Share on other sites
Gość Kotecek

Pijasz Reddsa? :o Zaś to "damskie" piwo ;)

 

Nie widziałem, ze piwo ma "płeć". Ja uwielbiam Reddsa, Gingersa, Desperados i wina. Wódki i normalnego piwa nie lubię. Czasem się wypije ala po to aby wesołość była anie dla smaku. Zresztą jak wódka Ci smakuje tzn, że masz problem :) Ma mordę wykrzywiać anie :)

 

Perłę odkryłem, jak na ironię, dzięki koleżnakom, które kupowały bo tanie. Cóż smak taki jak zwykłego piwa ale nie najgorszy, no i tanie jest :) Prawie dwa razy tańsze od Reddsa.

Link to post
Share on other sites

Problem? Znaczy, że coś się ze mną dzieje, coś się burzy we mnie? :D Nie chodziło o płeć- raczej o target- jakby nie patrzeć Reddsa pijają głównie kobiety ;) Ooo Desperados dobry, kilka butelczyn i jest weselej ;) Dobra nie offtopujmy już, wystarczy, że naszła mnie ochota na zimne, złociste a do sklepu nie chce się iść :D

Link to post
Share on other sites

Klocki hamulcowe STEINHOF na przód do Alfy Romeo 155

Oprawa bezpiecznika + bezpiecznik do aktywnej skrzyni basowej

 

Czeka mnie niedługo zakup i wymiana świec oraz kabli (znając mnie dozbieram i kupię firmowe NGK za 560zł łącznie...).

Pewnie pokuszę się jeszcze o taki wynalazek - http://allegro.pl/ding-king-usun-sam-wgniecenia-za-grosze-i1733721235.html

 

Co do Reddsa - spokojnie może być na popite, bo to przecież soczek jest :pajac:

Link to post
Share on other sites

Normalnie tragedia :sciana:

 

Jedna kość biega na 1.65V a druga potrzebuje 1.7V :/

 

http://img20.imageshack.us/img20/5025/maxxmem2f4433.jpg

 

kupowanie memek na allegro to rosyjska ruletka :o // smark bez optymalizacji OS'a / memSet'a //

 

<pozdro>

Link to post
Share on other sites

Ja uwielbiam Reddsa, Gingersa, Desperados i wina. Wódki i normalnego piwa nie lubię.

 

Są pewne rzeczy, których się nie robi np. nie przyznaje się otwarcie do takich upodobań, chyba że zagląda ktoś do klubów dla gejów, ale jak dowódca GROMu przytacza swoją karierę w balecie to mnie nic już nie zdziwi :o

Link to post
Share on other sites
Gość Kotecek

Yyyy... a to jakieś kompromitująca?? Na etykiecie butelki czy na puszcze nigdy nie spostrzegłem napisu "Tylko dla kobiet. Mężczyznom spożywać nie wolno". Aczkolwiek producent Reddsów itp celuje głównie w kobiety... alt oc co z tego. Skoro lubię to piję :) A co sobie osoba trzecia o tym pomyśli to mało mnie interesuje, z która nigdy nie zamienię nawet ani słowa. Moich znajomych to wgl nie dziwi. Po co udawać. Ja nie muszę nikomu niczego udowadniać. Mam ochotę na Reddsa to idę i kupię Reddsa... Nie widzę powodu do wstydu. I tyle. I nie, nie jestem gejem, bo chyba taką aluzję tam rzuciłeś ;p Jak bym miał naście lat to pewnie bym się wstydził i ukrywał afakt bo nie wypada mężczyźnie pić Reddsa, chyba że na kaca... ale teraz wiem, ze żyje się raz więc powierzchownych opiniach nic dla mnie nie znaczących ludzi mi nie zależy. I w d*pie mam co wypada a co nie. mam ochotę to to zrobię i tyle (oczywiście bez przesady jakiejś, bo nie chodzi o demonstrowanie czegokolwiek).

 

Jak to powiedziała moja koleżanka "są mężczyźni i jesteś Ty". Wiem, zenie jestem typowy ale to w zasadzie fajne nie być takim samym jak cała reszta milionów ludzi :) I dobrze mi z tym :)

 

Aby nie spamować

- Perła w butelce dla uzupełnienia domowego zapasu nadszarpniętego w piątek.

Edytowane przez krolik_beny
Link to post
Share on other sites
Gość Kotecek

Koleżanka... jak kolega. Bez podtekstów. Nikt od nikogo nic nie chce... ja mam wgl więcej koleżanek od kolegów. Na marginesie, dziewczyna mojego brata.

Edytowane przez krolik_beny
Link to post
Share on other sites
Gość TheRedGuy

A czy ja mowie dobrze czy zle.... :> to fakt.. jak go odbierzesz zalezy od ciebie.., w tym przypadku pewnie dobrze:)

 

Bez oftopa ekspresik do kawy radyjo do auta.... jakies warzywa owoce mieska i inna padlinka..

 

Co fajniejsze, Finlandia... :D

Link to post
Share on other sites

Tarcze ATE Power Disc, klocki EBC RedStuff.

 

Patrze na te wasze posty i umieram z zazdrosci, u mnie przy ekstremalnym eco drivingu moze zejde do 14-15L.

 

Witaj w klubie (no może nie w ex eco drivingu ale spalanie mamy podobne).
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...