Skocz do zawartości

Co ostatnio kupiliście?


Recommended Posts

słowo dziś nie może i nie występuje ale występywało (zamiennie a więc było dozwolone) a że jezyk polski zmienny, to nie uznaje tego za wadę. Uważam że obie formy są jako tako OK skoro z drugiej strony od liku ludzi używa określenia "kupywać" -  potwierdzone z autopsji.

Edytowane przez Adonim85
Link to post
Share on other sites

Nikomu nic do tego dlaczego ktoś kupił sobie 64GB ramu, Ferrari czy 4 x GTX780. Ma kasę niech kupuje. Takie argumentowanie, że nie wykorzysta, że musi doszyć kieszeń  można sobie darować.

 

A preferencje co do wielkości ekranu to sprawa indywidualna. Koniec ( kropka )

Link to post
Share on other sites

 od liku ludzi używa określenia "kupywać" -  potwierdzone z autopsji.

Adonim - mimo tego, iż bardzo wiele osób niepoprawnie się wysławia (przyszłem, poszłem, tu pisze itp), to nie można tego uznać za poprawną formę. Język polski do łatwych nie należy, ale rodak powinien go znać. Smutne też jest to, że ludzie, nawet tutaj na forum, nie używają również znaków interpunkcyjnych i polskiej czcionki tłumacząc bezzasadnie, że "sorry za błędy - piszę z telefonu" :facepalm:

Ten temat jest świetnym pomysłem, jednak ilekroć do niego zaglądam, to jestem przerażony widząc poziom znajomości ortografii i gramatyki. Ja też popełniam błędy, ale nie piszemy na "maszynach do pisania", gdzie każde słowo musi być ważone, bo skasować błędu się nie da, tylko używamy komputerów..

 

End OT

 

 

Do SGS2

http://i.imgur.com/g2dVt3r.jpg

Link to post
Share on other sites

słowo dziś nie może i nie występuje ale występywało (zamiennie a więc było dozwolone) a że jezyk polski zmienny, to nie uznaje tego za wadę. Uważam że obie formy są jako tako OK skoro z drugiej strony od liku ludzi używa określenia "kupywać" -  potwierdzone z autopsji.

 

 

Kupiłem Ci 

http://newswire.amplicate.com/wp-content/uploads/2011/08/Slideshow-Snickers_476x357__37304_zoom.jpg

Chyba domyślasz się dlaczego  :rotfl:  :rotfl:  :rotfl:

Link to post
Share on other sites

Silver ona jest pokryta warstwą ochronną, po odklejeniu jest jak szkło, bez rysek i syfu.

 

@Bon, 2-pack, dwie kopie tej samej gry taniej.

Edytowane przez Szarik
Link to post
Share on other sites

zbliża się 2 klasa technikum i 1 zawodowy więc zakupiłem sobie klasyfikację E.12 "Montaż i eksploatacja komputerów osobistych oraz urządzeń peryferyjnych" 

 

Wystarczy dobrze słuchać na lekcjach :)

 

Ja powoli składam nowy PC więc zakupiłem totalną podstawę: MOBO, PSU i obudowe

http://img706.imageshack.us/img706/6780/nve6.jpg

Link to post
Share on other sites

Zdejmij chociaż tą zaślepkę z socketu  :rotfl:

 

Obudowa tragiczna pod względem zarządzania kablami.

Zaślepki puki co nie zdejmę bo nie mam CPU. Co do zarządzania kablami, wszystko schowam z tyłu, tylko muszę parę otworów powiercić/powycinać. Już wszystko zaplanowane, tylko niech reszta komponentów przyjdzie :D

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...