Skocz do zawartości

Co ostatnio kupiliście?


Recommended Posts

Dobre  - trzeba było mu powiedzieć, że jak chce podnieść wyżej siedzisko, to musi dupsko unieść w górę - krzesło to nie winda

Się śmiejesz, a ja jak miałem 10 lat mniej i ważyłem koło 20 kg, to mogłem na takim krześle śmigać do góry bez problemu %-)

 

Problem był taki, że nie umiałem potem opuścić siedzenia na dół, bo byłem za lekki :D

Zawsze trzeba było kogoś prosić by usiadł i mi obniżył :P

Link to post
Share on other sites

Się śmiejesz, a ja jak miałem 10 lat mniej i ważyłem koło 20 kg, to mogłem na takim krześle śmigać do góry bez problemu %-)

 

Problem był taki, że nie umiałem potem opuścić siedzenia na dół, bo byłem za lekki :D

Zawsze trzeba było kogoś prosić by usiadł i mi obniżył :P

:hahaha:

Link to post
Share on other sites

@DjStar

Jak oceniasz Nexusa? Zauważyłeś jakieś w nim wady? Pytam bo sam chciałbym coś takiego kupić.

 

Nexus 4 jak najbardziej super telefonik, a po aktualce do 4.3 działa miodnie. Jedyną zauważalną wadą jest brak slotu na sd, ale z tym można sobie poradzić :)

Link to post
Share on other sites

Za 100 funtow (MOIM ZDANIEM) nie ma nic lepszego, tym bardziej ze to telefon tymczasowy dla Zony, maly, zgrabny i prosty. 

Gdzie kupowales? dla klientow o2 i kilku innych sieci mozna zejsc do okolo 80. Bateria tez chyba niezle trzyma i malo ich odsylaja na naprawy gwarancyjne.

Link to post
Share on other sites

Z tego co słyszę, one piszczą (cewki) :/

To prawda, słyszy się o tym, ale jest to kwestia egzemplarza, być może Twój nie będzie "świerszczem" - zobaczymy jak przyjdzie.

Dla przypomnienia, daj znać jaki wentylator siedzi w środku oraz czy czujesz się przy nim jak na łące :D  (oby nie)

Link to post
Share on other sites

Sony xperia Z

 

http://4.bp.blogspot.com/-WhiHQPisyGY/TZ2AXbU7J5I/AAAAAAAAAT4/PqExlBm6QRc/s400/Pics%2BOr%2BIt%2BDidn%2527t%2BHappen.jpeg

 

Tak jak Twój legendarny PC, którego nikt nie widział?

 

1236080_625945217450929_842043703_n.jpg

 

Mój sobotni zakup (ten w środku). Dzisiaj przyjechał ten od prawej (też brany w sobotę). Ten od lewej powoli idzie na emeryturę.

Łączny koszt zakupu 139,04pln ale kurierowi dałem 5gr (w tym 1gr napiwku) :D

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...