Skocz do zawartości

Co ostatnio kupiliście?


Recommended Posts

W dniu 18.11.2023 o 10:15, joker5513 napisał:

Dwa drobiazgi do ucywilizowania badziewnej obudowy którą ostatnio kupiłem:

  • Kabelki do "ujednolicenia" obrotów wentylatorów - bo w końcu buda kosztująca "tylko"700 zł nie ma prawa mieć regulatora obrotów. Kupoione wiencej żeby się załapać na darmową wysyłkę :)
  • Zestaw filtrów przeciw kurzowych  - j/w kto by się spodziewał że badziewie tzn. obudowa za 700zł będzie w takowe seryjnie wyposażona.

 

 

Dokładnie z powodu filtrów jej nie wziąłem bo też ją brałem pod uwagę. A z filtrami była poza budżetem. Wziąłem nieco mniejszą h7 flow która jest ofiltrowana ale regulatora też nie ma. I na tamte czasy co kupowałem była za poniżej 6 stów. Nie wiem jak teraz. Ale lian li pewnie lepsze wykonanie chociaż ja na nzxt złego słowa nie powiem... 

Link to post
Share on other sites

No właśnie z wykonaniem też krucho. Konstrukcja wygina się jak w jakimś Silentium PC za 200zł. Totalny badziew. Niestety mnie limituje konieczność możliwości instalacji 420mm AiO na topie (98% obudów odpada), i potrzebowałem obudowy na szybko, a ta była dostępna w dostawie na drugi dzień. Poleciała by na zwrot ale naprawdę nie chce mi się już wszystkiego po raz kolejny przekładać. Jedyna zaleta to naprawdę konkretna przewiewność. Względem starej budy temperatura GPU jest o 4-5 C niższa. 

  • Smutne 1
Link to post
Share on other sites

A ja też sobie kupiłem trochę fantów, tyle, że do warsztatu :rotfl:

Trochę złomu, jakieś worki, kredkę do malowania, cyfrowy pistolet do pompowania, rolkę do masażu i kapturki co by ludziom powietrze wentylkami nie uciekało. 

 

img20231121121937lofav.jpg

 

  • Lubię to 6
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

@jozek23 masz jakiś papier na "moc" tego ozonatora?

 

Długo się zastanawiam co kupić, ale jak czytam, im więcej czytam, tym stwierdzam, że bez 1k+ nie podchodź...

Rzekomo 4 płytki, gdzie do zasilenia każdej potrzeba przecież 90-100W (na wygenerowanie 5gram ozonu, bo tyle generuje 1 płytka) czyli +/-400W, a moc urządzenia.... 140W.

 

No chyba że technologia tak poszła do przodu, a ja zostałem za murzynami :)

 

Bosch - kupa taka że świat nie widział. Piszczą, skaczą, marzą... a szyba względnie bez rys i czyszczona.

Piórka z 2019 wytrzymały u mnie ponad 2 lata, a teraz, kupione na wiosnę wymieniane miesiąc temu...

Link to post
Share on other sites
Godzinę temu, drVanSteiner napisał:


 

 


Ty to jesteś jakimś pracownikiem US, że każdego pytasz za ile kupił? emoji1787.png

 

Nie jestem pracownikiem Urzędu Skarbowego :rotfl: , po prostu ciekawi mnie w jakiej cenie ktoś coś kupił.

Edytowane przez Tomi29
  • Haha 1
Link to post
Share on other sites
6 godzin temu, Tomi29 napisał:

Nie jestem pracownikiem Urzędu Skarbowego :rotfl: , po prostu ciekawi mnie w jakiej cenie ktoś coś kupił.

 

5 godzin temu, GreQonE napisał:

ok 380 tys.

 

No i już pewnie wertuje teczki :rotfl:

 

Pamiętam, że US miało jakiś spot, że facebooka etc. też przeglądają. Także inwigilacja pełną gębą 

  • Haha 1
Link to post
Share on other sites
3 godziny temu, Andrew napisał:

 

Pamiętam, że US miało jakiś spot, że facebooka etc. też przeglądają. Także inwigilacja pełną gębą 

US   przegląda  nie tylko FB ,ale też Insta i inne media społecznościowe ,allegro,olx,vinted ....  ale spokojnie jak coś im w oko wpadnie to nie odezwą się od razu ale za jakieś 4-5 lat

Edytowane przez raiders
Link to post
Share on other sites
8 godzin temu, Krzysko napisał:

No dobra, ten blak frajdej mnie wykończy... Finansowo :rotfl: Xklocek po renowacji za 1533,29 zł.

 

275470158_Zrzutekranu2023-11-22220218.png.ea8c7422c341a9ba41231f6f0c50dc29.png

 

A propo renowacji, widziałem w tym tygodniu w internecie kilka ofert właśnie Xboxa Series X po renowacji za trochę powyżej 1500 zł, warto kupić? Jak będziesz już miał tę konsolę to napisz po kilku dniach użytkowania czy wszystko działa i w jakim jest stanie :) 

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...