Skocz do zawartości

Co ostatnio kupiliście?


Recommended Posts

4 minuty temu, Andrew napisał:

@BlackCoffe Patrz jaka okazja, nic tylko jechać :rotfl:

Już wsiadam do pociągu :rotfl:

7 minut temu, Arnold napisał:

Ja żartuje, a ty? Chcesz sie spotkac to ja okolice Lublina. Jak zasłuzysz to sie coś dowiesz wiecej niz na forum :D 

Akurat biało, cimno i romantycznie :D 

O kurczę, taka oferta! Ale jestem szczęściara :D

  • Lubię to 1
Link to post
Share on other sites
4 minuty temu, BlackCoffe napisał:

Już wsiadam do pociągu :rotfl:

O kurczę, taka oferta! Ale jestem szczęściara :D

Uważaj na Bolta z dworca :D 

 

Randki w ciemno ponoć są najlepsze zwłaszcza gdy na prawde jest ciemno :D 

Edytowane przez Arnold
  • Haha 1
Link to post
Share on other sites
2 godziny temu, spider_1987 napisał:

Za swojego silver monkey dałem mniej więcej tyle ile wart jest markus, który nie ma nawet regulwoanych podlokietnikow na wysokosc, nie mówiąc o ich regulacji wzdłuż czy w poprzek. Podparcie lędźwiowe także jest nie regulowane. jak dla mnie to właśnie markus ma zbyt wygórowaną cene bo oferuje mniej więcej to samo co fotele za 300 zika kosztując z 700 czy tam ile stoi obercnie regularna cena.

Sorry ale jak mam płacic to samo to wole mieć więcej niż mniej.

Te krzesła żadne nie są wart tych cen.

 

1 godzinę temu, Arnold napisał:

Za duzo chcesz wiedziec i zaraz tranzystory ci sie przegrzeją spalisz CPU i mobo oraz RAM i co bedzie? :D  :P 

Arnold nie czaruj dziewczynie o elektronice tylko otwarcie napisz,że przed wejściem do jaskini podlewasz choinki i jest po ptokach. :D

Link to post
Share on other sites

Kupiłem 50% taniej w Steam

nfdn_3pxb.1280.jpg

Pograłem przez niecałe dwie godziny w 3 część, chciałem przekonać się na własnej skórze czy rzeczywiście taka wielka kupa jest to co Rockstar odwalił i faktycznie - g#wno to mało powiedziane. Nie wiem jak oni to w ogóle przepchnęli... Po godzinie od wysłania zgłoszenia już miałem kasę z powrotem na koncie, zostawię na kupno Dziedzictwo Hogwartu (po premierze).

  • Lubię to 1
  • Smutne 3
  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites
29 minut temu, Tiamina napisał:

Te krzesła żadne nie są wart tych cen.

 

Arnold nie czaruj dziewczynie o elektronice tylko otwarcie napisz,że przed wejściem do jaskini podlewasz choinki i jest po ptokach. :D

Nie podlewam choinek w jaskini bo tam kapie na ptoka :D 

  • Haha 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...