Skocz do zawartości

Co ostatnio kupiliście?


Recommended Posts

Stary ZIPRO po 1,6k km się skończył, więc czas na coś porządnego

 

Na zewnętrznym czym się poruszasz ?

 

 

Daj znać jak się sprawuje.  

 
Dodo tobie trzeba 28" a nie trenażer 
Edytowane przez maku1980
Link to post
Share on other sites
Daj znać jak się sprawuje

to jest dokładnie to:

http://www.sklep-presto.pl/product-pol-52880-Rower-indoor-cycling-HS-065IC-Delta-Hop-Sport.html

Sam jestem ciekawy jak będzie. Opinie są dobre. Musieliśmy znaleźć coś uniwersalnego (ja 95kg/180cm, Kasia 50kg/160cm).

 

 

 

Na zewnętrznym czym się poruszasz ?

rambler 4.0

http://www.katalogrowerowy.pl/system/pictures/4d8225ba43d7500596000572/product_details_rgb.jpg?1301572137

 

 

 

Dodo tobie trzeba 28" a nie trenażer

Dlaczego?

Dobrze mieć rowerek stacjonarny. W razie dupnej pogody lub tak o, po prostu. Wstajesz i szybkie kardio.

Edytowane przez bialyboski
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

 

 

Dobrze mieć rowerek stacjonarny. W razie dupnej pogody lub tak o, po prostu. Wstajesz i szybkie kardio.

Z tej strony niby tak, ale brak wiatru podjazdów o zmiennym nachyleniu dyskwalifikuje tego typu sprzęt po kilku jazdach na nim na szosie dostaje się nieźle w kość z powodu samego wiatru przeciwnego.

Jeżeli już skłaniał bym się do zakupu czeoś takiego to tylko coś w virtualem i możliwością zamontowania własnego roweru.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Na Zipro za 400pln zrzucilem ponad 20kg. IMO warto...

Rozgrzewka przed siłówką (rownież w domu), kardio, ok. 30min po kazdym treningu siłowym... Wystarczajace powody, zeby kupić. Nie jestem hardcorem jadacym z błotem w zębach, także jeździmy głównie w bezdeszczowe dni, głównie leśne ścieżki, bo mamy gdzie.

IMO dobrze miec taki i taki.

BTW rambler 4.0, ponad 2 lata, ~1k km, serwisuje sam osobiscie (bardzo szczegolowo), 1300pln... Moja ma identyczny, tylko damska rama. Zero problemów. Polecam.

  • Popieram 3
Link to post
Share on other sites
Dodo tobie trzeba 28" a nie trenażer 

 

Mam Cube Acid 29er ale czego nie mam, to ochoty wstać przed pracą o 5 rano i jeździć na nim podczas gdy na dworze jest na przykład 5C.

Zdecydowanie wolę w tym momencie zejść do siłowni i sobie pojeździć w ciepłym, suchym miejscu.  

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...