Skocz do zawartości

Co ostatnio kupiliście?


Recommended Posts

@Gregu82

 

Akurat był w gorącym strzale na xkom za 400 zł to kupiłem, bo już od dłuższego czasu przymierzałem się do dobrego zewnętrznego twardziela ;)

Ogólnie fajna obudowa z jednolitego ame...aluminium i sprawia wrażenie bardzo solidnego. Dysk pracuje bardzo cicho, a przerzucając 32GB seriali trzymało zapis ~108 MB/s. Jedyne co to strasznie krótki przewód do podpięcia dysku.

 

 

 

...i tak właśnie oto kupiłem swoje pierwsze Porsche :P

Edytowane przez DyndaS
  • Popieram 3
Link to post
Share on other sites

Plastikowy szmelc od enki, jedyne co go broni, to odrobinę lepsza jakość obrazu w porównaniu do mojego poprzedniego turbo dekodera, cała reszta wraz z mało intuicyjnym pilotem, którego projektowała jakaś małpa, to złom... Jednak polszmata ma dekodery o całe lata świetlne lepsze od tych en-kowskich... Umowa z NC+ przedłużona, więc musztarda po obiedzie :/

 

http://ncplus.pl/~/media/ncplus/oferta/dekodery/wifi-premiumbox/wifibox-small.png?la=pl-pl

  • Popieram 7
Link to post
Share on other sites

W końcu zapisałem się na prawko. 1214,13€ w najlepszym wypadku, ale liczę około 1400€ w zależności ile dodatkowych godzin sobie wezmę i czy w ogóle wezmę.

 

 

Chyba nigdy bym nie miał prawka, gdybym miał tyle zapłacić w Polsce :roll::o

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

W polszy zapłaciłeś pewnie 1400-1500pln więc przeliczjąc, że tam zarabia ~1300-1500 ojro na miesiąc, a u nas np. 1500pln wychodzi na to samo (if you get my drift). Nie przeliczaj waluty w ten sposób. Licz 1:1. On tam żyje, mieszka...

Edytowane przez bialyboski
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

 

 

Zjednoczonym Emiratach Niemieckich

:D

 

 

 

zarabia się też znacznie lepiej

Spoko, ale przeliczając np.:

wypłata u nich ~1200 ojro - prawko 1400ojro

wypłata u nas ~1200pln (jakaś tam najniższa??) - prawko 1400pln

 

Wychodzi, że tu i tu pracujesz  miesiąc na prawko.

Link to post
Share on other sites

Tak tylko chyba w jego przypadku wolałbym jechać do Polski zdać, bo wiele Euro by zostało.

Edytowane przez CrisPell
Link to post
Share on other sites

Tak tylko chyba w jego przypadku wolałbym jechać do Polski zdać, bo wiele Euro by zostało.

Mieszkając tutaj, mając pracę i do tego ucząc się nie mogę sobie pozwolić na taki luksus, żeby wziąć urlop na kilka miesięcy i pojechać do polski zdawać prawo jazdy. Kompletnie by mi się to nie kalkuluje i nie ma to dla mnie żadnego sensu. 

Wyjazd do Polski na tak długi okres zdawania prawka wiąże się z kosztami, które praktycznie wyrównują cenę, a nawet ją zwiększają, bo trzeba za coś żyć. 

  • Popieram 4
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...