Skocz do zawartości

Co ostatnio kupiliście?


Recommended Posts

BOV Properfekt typ II do mojej Megi

A jesteś świadom że w przypadku jak masz tylko i wyłącznie przepływomierz to taki BOV wpływa tylko i wyłącznie negatywnie na silnik ?

Komputer dostaje sygnał że pobrał pewną porcję paliwa, natomiast ty za przepływką wywalasz je z obiegu, efekt zalewanie silnika (czyli głównie problem ze świecami i nagarem w komorze spalania, mniejsza moc, itp) ? :P

Dla samego dźwięku lepiej było kupić sam głośnik bo tak to Cheap Tjunig wyszedł :P

Edytowane przez bullseye
Link to post
Share on other sites

@bullseye - jest to zestaw "plug and play" już niejednokrotnie sprawdzony ;) także tylko zamontować i pssssyczeć :D

Co do jak to nazwałeś "Cheap Tjuning" to na sezon 2013 mam już plan na +/- 250KM i 360-380Nm, może ciut więcej... tylko zobaczymy jak z kasą będzie...

Link to post
Share on other sites

Niezły kloc 20kg z czasów kiedy to naprawdę przykładano się do sprzętu audio, jak się sprawuje?

 

Dzięki szarik - a dobrze dobrze gra sobie z paradigmami studio 20v5. Niestety w tych wzmacniaczach lubi szwankować selektor źródeł na silniczku -i trza go wymontowywać i czyśćić oraz smarować ,bo jak sie tego nie zrobi to niekiedy jeden kanał potrafi czasami grać ciszej, albo delikatnie harczeć. Ale tak poza tym to super sprzęt! A to co lubi szwankować to nie są poważne awarie -tylko kosmetyka. Dziś już sie takich wzmacniaczy nie robi. Amplituner za 3 tys waży o połowe mniej niż ten wzmacniacz....

http://audio-heritage.jp/SONY-ESPRIT/amp/ta-f333esj.html

ale marzy mi sie taki....:

http://audio-heritage.jp/SANSUI/amp/au-alpha907xr.html

taki dostać dziś to cud....

Link to post
Share on other sites

@bullseye - jest to zestaw "plug and play" już niejednokrotnie sprawdzony ;) także tylko zamontować i pssssyczeć :D

Co do jak to nazwałeś "Cheap Tjuning" to na sezon 2013 mam już plan na +/- 250KM i 360-380Nm, może ciut więcej... tylko zobaczymy jak z kasą będzie...

 

Tak, jest to zestaw P&P czyli ma wszystkie wady które wymieniłem więc zamiast pomagać chronić turbo, niszczy inne rzeczy :)
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...