Skocz do zawartości

Co ostatnio kupiliście?


Recommended Posts

 

 

Po lutowym zakupie Mazdy 6Sprzedaniu dziadka pezot 106 91 rocznik silnik 1.0 gaźnik 4 biegi ^_^ Wersja total golas, ale sprzedawany że stanem licznika 290 tysi sprawny jeżdżący ale bez podłogi poszedł za 300 zł z gazem Kupiłem se 2 tygodnie temu następnego za cztery stowki jako dulowoz do miasta bez rdzy silnik 1.1 60 km rakieta heh 5 biegów serdecznie polecam kupujesz jeździć rok do zabicia i następny pali w gazie 6litra po mieście już się taniej chyba nie da Naprawy własnoręcznie za śmieszne grosze a jeździ się naprawdę fajnie POLECAM jeśli nie jest zgnity to niezniszczalne wozy zero elektroniki full analog :wacko: Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
W sumie to mógłbyś kupować kolejny jak się skończy paliwo, przegląd albo OC :D Mieliśmy zamiar kupić coś takiego z kolegami i zakatować w miesiąc żeby nie było trzeba rejestrować nawet, ciekawe co z tego wyjdzie.

 

 

 

NIE CYTUJ ZDJĘĆ. Biafra

Link to post
Share on other sites

 

 

W sumie to mógłbyś kupować kolejny jak się skończy paliwo, przegląd albo OC :D Mieliśmy zamiar kupić coś takiego z kolegami i zakatować w miesiąc żeby nie było trzeba rejestrować nawet, ciekawe co z tego wyjdzie.

 

Inaczej jakich nie katuje służą do jazdy po mieście do pracy i p o po zakupy a mazda do jazdy z dzieckiem oraz gdzieś dalej lub na wakacje B)

 

Posiadanie takiego pezot wychodzi taniej niż kupowanie przez. Rok miesięcznych biletów :rolleyes: a jedziesz gdzie chcesz

 

 

 

 

 

 

Link to post
Share on other sites

Wydałem 200zł tylko ze względu że to blizzard i online. Ceny gier na PC ostatnimi czasy są dla mnie chore biorąc pod uwagę zarobki u nas w kraju a dodać do tego dopracowanie gier, optymalizację, zazwyczaj słabą nie wspominając o milionach DLC, to jest to dla mnie istny kosmos.

Link to post
Share on other sites

Jednego pojąć nie mogę. Jeśli to strzelania online, a nie gra z misjamiczemu taka wysoka cena?? 200 zł.... Nie lepiej kupić jakiegoś Dooma 4 albo GTA V??

 

Bo ma grafikę fajną?? Pytam serio.

Grafika akurat w tej grze nie odgrywa pierwszorzędnej roli. Overwatch dostarcza po prostu świetnej rozrywki. Nie wszyscy są entuzjastami gier single-player, a co do wysokiej ceny - ostatnio wszystkie gry na PCty znacznie podrożały.  

 

Ponadto, Blizzard zawsze liczył sobie więcej za swoje gry. 

Edytowane przez Antiax
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dokładnie, podatek od marki Blizzard. Rzucili taką cenę, bo mogą, chociaż u nas w kraju jak zwykle jesteśmy poszkodowani. Przyjmując, że standardowa cena za "dużą" grę w PL to... 150zł/200zł, co jest ekwiwalentem 60€ za granicą to znajdujemy się w sytuacji, gdzie można owszem, kupić wersję Overwatch za 60€ (origins edition), ale zwykła, podstawowa, okrojona, jest dostępna za 40€, czyli 2/3 ceny. U nas za ~130zł takiej nie dostaniesz i na to się złoszczę bardziej, niż na te 200zł które poszło razem z bandwagonem na konto Blizzarda.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dzisiaj przerwa w kontrolowaniu michy (ale tylko jednodniowa, jutro znowu ogień i siłka :) )

 

 

Jak oceniasz tego kasztelaka? Zwykły mi bardzo podchodzi, tej nowej odmiany niestety nie miałem jeszcze okazji spróbować . 

Edytowane przez mwnath
Link to post
Share on other sites

 

 

 

http://images78.fotosik.pl/653/1bf1bcbb50e7e675.jpg

 

 

 

Kupiłem wizyte u dentysty - stracone ostatnie pieniądze przed wypłatą i stracona 8mka ;] a mama mówiła synu ucz się to syn nie chciał . To jest przesada jakie oni robią pieniądze na ludziach. 

Edytowane przez dodo
Link to post
Share on other sites

@Piasek998 fajny ząb, jak Ci zbywa to odkupie za piwo.

Pamiątka moich łez ^^ a tak serio to zostawiłem sobie na pamiątkę i będe go nosił przy sobie . Podobno to ząb mądrości - teraz już wiem czemu siebie nabiłem i niechcący kogoś innego z gtxem 960 - bo mnie napierdzielał... Ku przestrodze przed interesami z olx go zostawie :)

mgcflv a tak z cieakowści...  po co Ci mój ząb? chciałeś zrobić naszyjnik rodem z  Far Cry?  :roll:  :> 

 

wulgaryzmy / mst

Edytowane przez mst
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...