Skocz do zawartości

Co ostatnio kupiliście?


Recommended Posts

Następny mądrala od "kurczących się ptaszków"... ręce opadają... ptaszek też.

już dawno zauważyłem, że ta teoria jest najczęściej rozpowiadana przez leni, którzy grzeją du**ę na kanapie z chipsami.

Zamiast iść na trening porządnie poćwiczyć.

 

Druga teoria to tzw puste napompowane mięśnie. Tego to ja już zupełnie nie rozumiem :)

skąd? dlaczego? po co? podejrzewam, że chodzi o kulturystów w dzień zawodów.

Wiadomo są wtedy odwodnieni i osłabieni. Chodzi ma maxymalną definicję, wycięcie.

Ktoś zauważył i może powstała taka teoria.

Link to post
Share on other sites

Druga teoria to tzw puste napompowane mięśnie.

Z tego co się rozeznałem odnośnie tej historii, to kierowana jest ona w stronę właśnie kulturystów i treningu stricte pod rzeźbę.

Śmiesznie niskie ciężary ale wysoka ilość powtórzeń i wysoki TuT - takim sposobem nie wyćwiczy się siły i stąd teoria, że Ci ludzie to napompowane balony.

Ile w tym prawdy, nie wiem.

Link to post
Share on other sites

To jest takie typowe gadanie. Że jak już lecisz na jakichkolwiek suplach (bo przecież to wszystko to samo ;)...) to potem kuśka usycha i odpada, pod pachą się nie podrapiesz tą samą ręką a po du**e najwyżej grabiami. Sam się na tym nie znam, jak dużo ćwiczę to kupię jakiegoś izotonika i białko i chodzę szczęśliwy. Moim zdaniem i tak ważniejsza w tym wszystkim jest dieta i dobry plan treningu niż te wszystkie drożdże. A jeśli chodzi o te "puste" mięśnie to częściowo rozumiem tę obiegową opinię. Całe życie trenuje różne śmieszne rzeczy- jako bajtel zapasy, potem długo aikido i judo a ostatnio BJJ. I nie raz spotkałem się z napakowanymi kolesiami którzy wydawali się dwa razy więksi ode mnie a siły zero. Może to kwestia złych treningów, może tanich supli (:P).

Link to post
Share on other sites

Seagate Portable Backup Plus 1 TB USB 3.0

 

http://www.komputronik.pl/product_picture/5/HDSTBU1000200/Seagate_Portable_Backup_Plus_1_TB_USB_3_0_Black-5e8b94f9.png

 

i od razu wyniki:

 

http://vpx.pl/i/2012/11/14/J79cs.jpg

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...