Skocz do zawartości

Co ostatnio kupiliście?


Recommended Posts

Mając root'a? Wszystko, dokładnie wszystko. OC CPU/GPU, zmiana rozdzielczości, zmiana dpi, zmiana kernela, zmiana ROM'u na czystego androida, zmiana launchera (wraz z ikonkami i widgetami). Wszelkie definicje w.w terminów znajdziesz na Google ;) 


nie znam sie = wypowiem sie

 

robisz restore i gwara wraca - CUDA

Na iPhone'ach się nie znam - PRAWDA, dlatego użyłem partykuły "zapewne" :)

Na Androidach się znam - PRAWDA, dlatego na ich temat się wypowiadam :P

Link to post
Share on other sites

Root przeciez to utrata gwarancji :)

 

Na jailbreaku też możesz wszystko zmieniać konfigurować próbke tego co ludzie robią już wysłałem. Więc okazuje się że na czystych systemach android wygrywa widgetami juhu

 

Oczywiście o jakiś śmiesznych hasłach na foldery, klawiaturach nie wspominam bo to jest góra 2min zabawy w cydii  

 

 

 

Nie zawsze Na np. G3 łatwo ją przywrócić. Na innych telefonach również. Są na to sposoby  
 

 

Na iphonie to kilka kliknięć jak wspomniał sony 

Edytowane przez Kubuś73
Link to post
Share on other sites

Zdjęcia robi również rewelacyjne, filmy nagrywa naprawdę mega.

Nie wiem jakiego używałeś telefonu wcześniej, ale ja mając styczność z Galaxy S6 Edge+ patrzę na aparat w 6S z wielkim rozczarowaniem, bo myślałem, że różnica nie będzie aż tak duża na niekorzyść smartfona Apple. 

 

Co do baterii - udaje mi się uzyskać wynik ponad 6 godzin na ekranie więc nie jest źle, choć oczywiście mogłoby być lepiej. Moja partnerka w swoim Galaxy S6 dobija maksymalnie do 4.5 godziny, co realnie kończy się tym, że smartfon odłączony od ładowarki około godziny 8 rano wytrzymuje maksymalnie do godziny 18. 

Link to post
Share on other sites

chyba pudełko.... bo na nim pisze tylko wielkie i7.....   :o

 

Jak do mnie dotrze w przyszłym tygodniu z Morele to specjalnie dla Ciebie wrzucę zdjęcie z nickiem jeśli nie wierzysz...

Edytowane przez Veeon
Link to post
Share on other sites

Skłaniałbym się raczej ku stwierdzeniu, że w przypadku czterordzeniowców z 2GB RAM'u i wyżej (dwurdzeniowe Androidy mulą i to czasem dość niemiłosiernie) wystarczy używać głowy i sceptycznie podchodzić do powiększania penisów oraz milionowych spadków od dalekich krewnych z Uzbekistanu.

 

Z własnego doświadczenie mogę wywnioskować, że mulą głównie snapy oparte na cortexie A7 i 32 bit-owe MediaTeki. Ponoć A7 mają za mało pamięci w której przechowywane są losowane liczby no i do tego dochodzi sama wiekowość architektury. Co do ramu to tak, 2 GB to rozsądne minimum.

Link to post
Share on other sites

Dojszły ... i robią robotę  :-> ... sąsiedzi  wniebowzięci  :)

 

http://sellnet.webd.pl/stelek/Z0/polk_01.jpg

Śliczne te Hampdeny. Nowoczesne ale i mocno klasyczne :]. Napisz w wolnej chwili coś więcej o nich w odpowiednim temacie.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...