Skocz do zawartości

Co ostatnio kupiliście?


Recommended Posts

On też się wtapia w otoczenie nacierając się świeczką zapachową i nakrywając się podkładką Razera?

 

Dla ciebie jak juz to PAN raz ci tlumaczylem  szacunku od kogos wymagasz to sam go okazuj 'dzieciaku'

 

@GTR 'stary' chlopina a buja sie z dzieciakami na poziomie intelektualnym gimbusow 

Edytowane przez adriankiller
Link to post
Share on other sites

Dla ciebie jak juz to PAN raz ci tlumaczylem  szacunku od kogos wymagasz to sam go okazuj 'dzieciaku'

 

Jak już wymagasz szacunku do siebie, to szanuj innych...

Chłop ze wsi wyjdzie, ale wieś z chłopa nigdy.

  • Popieram 3
Link to post
Share on other sites

Drogi Adrianie, ja od Ciebie niczego nie wymagam. A juz na pewno czegoś o czym nie masz bladego pojęcia. Sam zaczynasz, a potem się dziwisz, ze dostajesz pstryczka w nos. Poluzuj dres i odetchnij głęboko :)

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

 

 

Polk Audio Hampden w miejsce wysłużonych już Gigaworks T20  Jak się zbiegło z prezentacja na głównej  ... teraz tylko czekać na kuriera pozostało.
 

 

Szczerze gratuluję zakupu,ale zaraz Pan od audio Cię opieprzy że przepłaciłeś,że plastykowe gó**o,ze brakuje siateczki i filtra powietrza. Tutaj taka zasada: jeśli nie coś z przez 2000 roku to jest z gówna zrobione.Dla tego czasem nie pokazywać niektórym ludziom co kupiłeś( w sensie drogi audio sprzęt).

 

 

Jeszcze raz gratuluję zakupu. Miłego słuchania. :)

Link to post
Share on other sites

'chlopatasiu'

Per "chłoptasiu" zwracaj się do swoich ziomków z pod bloku, grubasku.

 

ja ciebie nie stac

Jak ja nienawidzę jak ktoś wytyka komuś, że na coś go nie stać. Gdyby to była prawda, to zrobiłoby mi się przykro, jak każdej innej osobie. Nie każdy zarabia kokosy, więc powstrzymaj się od takich komentarzy.

 

PS. Stać mnie. Nigdy nie chwale się tym co za ile kupiłem, no ale tutaj sytuacja tego wymaga.

 

Z trzech ostatnich miesięcy, trochę ubrań.

 

http://i.imgur.com/JLQDk1u.jpg

 

Daruj sobie takie komentarze - takie coś to zwykłe skur***yństwo i głupota, tym bardziej jeśli gó**o wiesz o danej osobie.

 

nastepnym razem proponowal bym szukac spodni w odpowiednim dziale dla 'swoje' plci  :menda:

 

Boli Cię te grube dupsko, że nie jesteś w stanie w takie spodnie wleźć? :wariat:

 

 

PS2. Ktoś normalnej postury nie będzie chodzić w "worach po pyrach" jak ludzie Twojej postury, bo to po prostu nie wygląda. Im prędzej to zrozumiesz, tym lepiej dla Ciebie, amebo.

Edytowane przez kacperq
  • Popieram 3
Link to post
Share on other sites

 

 

Po cholere go atakujecie i prowokujecie?

 

Problemem jest tu fakt, iż Adrian chce sprzedać każdemu swój światopogląd czy obraz the real man.  

Wg Niego każdy kto ubiera się inaczej niż On sam albo jest gejem albo daleko mu do męskości.

 

Musiałbyś zagłębić się w temat, to nie pierwsza taka sytuacja. 

  • Popieram 4
Link to post
Share on other sites

Drogi Adrianie, ja od Ciebie niczego nie wymagam. A juz na pewno czegoś o czym nie masz bladego pojęcia. Sam zaczynasz, a potem się dziwisz, ze dostajesz pstryczka w nos. Poluzuj dres i odetchnij głęboko :)

 

Pstryczka w nos to wy na ogol dostajecie i potem sie chowacie za kolorami swojego nicku banujecie pod pretekstem 'obraza uzytkownika z wyzsza ranga' wystarczajaco dlugo jestem na tym forum i wiem jak 'funkcjonujecie' 

jestem zdania ze na szacunek trzeba sobie zasluzyc i od nikogo jego nie wymagam

wiec jezeli ty i 'twoje kolko kolorowej adoracji' wymagacie szacunku do was to sami innym tez powinniscie go okazywac albo trzeba zmienic zasady i nie bedzie wtedy problemu :> (ale to nie przejdzie wiec czasem zastanow sie co tma bazgrolisz tym bardziej ze jestes zielony i powiniens dawac dobry przyklad) 

 

tutaj cwaniakow zgrywacie w necie a tak naprawde to 90% z tych krzykaczy to 'leszcze' jednostrzelowi co pierwsi dzwonia po 'paly' %-) mowa glowie tutaj o tych pseudo cwaniakach w rurkach ze swoimi srajfonami  :] 

 

ps @Nowaj transparetn z PO trzeba bylo wstawic :D

 

nic nie poradze ze ³³³³alow w rurkach i 'sranjfonowcow' nie trawie taki juz jestem ;)

 

btw

 

 

http://memytutaj.pl/uploads/2015/06/06/5572c2c587900.jpg

 

 

a teraz koncze OT banem albo zakonczeniem poprostu dyskusji jak ktos cos... to zapraszam na priva  :] 

Link to post
Share on other sites

 

 

tutaj cwaniakow zgrywacie w necie a tak naprawde to 90% z tych krzykaczy to 'leszcze' jednostrzelowi co pierwsi dzwonia po 'paly' mowa glowie tutaj o tych pseudo cwaniakach w rurkach ze swoimi srajfonami   

ohoho, samiec alfa in da house.

 

Patrząc na image wcale mnie nie dziwi, że to nie tylko wygląd, a już stan umysłu... 

Link to post
Share on other sites
tak naprawde to 90% z tych krzykaczy to 'leszcze' jednostrzelowi 

Z Twoją masą to bardzo wątpliwe, obstawiam że prędzej dostałbyś zawału w trakcie walki, niż powalił jakiegoś "leszcza" na "strzała".

 

ze swoimi srajfonami

O, "pacz"! Srajfona też mam :menda:

Edytowane przez kacperq
Link to post
Share on other sites

 

tutaj cwaniakow zgrywacie w necie a tak naprawde to 90% z tych krzykaczy to 'leszcze' jednostrzelowi co pierwsi dzwonia po 'paly' %-) mowa glowie tutaj o tych pseudo cwaniakach w rurkach ze swoimi srajfonami  :] 

 

Ogólnie większej części posta nie jestem w stanie zrozumieć, ale ten fragment udało mi się rozszyfrować. 

Różnica pomiędzy takim "jednostrzałowcem" a Tobą jest taka, że zanim Ty się prawilniaku obrócisz/przetoczysz to ten "jednostrzałowiec" zdąży przebiec sztafetę. 

  • Popieram 5
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...