Skocz do zawartości

Co ostatnio kupiliście?


Recommended Posts

Kornela zdajesz sobie sprawę że dzięki Tobie wielu użytkownikom BMK dojdzie co nie co masy tu i tam ? Nie żebym narzekał, bo sam na tym skorzystam zapewne ... idę do kuchni  :D ... 
http://w-spodnicy.ofeminin.pl/g/Kobieta.obiekt3.aspx/0/460/Kobieta/1ed8f33f-86c9-4f09-be1c-f67dcaf372f1_20100304035938_Gofer.jpg

ps. kiedy jest międzynarodowy dzień gofra? 

ps2. Mówiłem że to się dobrze nie skończy  :D

  • Popieram 3
Link to post
Share on other sites

Uzupełniam zapasy organizerów na drobnice i przy okazji wygrzebałem taki zestaw z kątownikami za 3.99€. Akurat przyda mi się do budowy nowej obudowy do zasilacza warsztatowego, bo obecna przestaje starczać.

http://i.imgur.com/ljK1nWM.jpgNo i doszły dziś rezystorki. Takie tam koraliki. :D

 

 

http://i.imgur.com/aBR1HOi.jpg

 

  • Popieram 5
Link to post
Share on other sites

Taczka odebrana.

http://i.imgur.com/lsi4Osq.jpg

 

KwK 36 L/56 do Tygrysa, mam nadzieję, że będzie pasować.

http://crusader.pl/media/products/7a9e53bf9c0761df1c6975ace70d3a1a/images/thumbnail/big_Rb-Model-35B71.jpg?lm=1405969017

Korzystał ktoś może z Weathering Stick od Tamiya? Bo nie wiem czy lepiej kupić, czy też poczekać na deszcz i wrzucić części w błoto.

ps. kiedy jest międzynarodowy dzień gofra? 

Chyba 25 marca.

Edytowane przez Shrapner44
  • Popieram 4
Link to post
Share on other sites

 

Korzystał ktoś może z Weathering Stick od Tamiya? Bo nie wiem czy lepiej kupić, czy też poczekać na deszcz i wrzucić części w błoto.

Chyba 25 marca.

Mimo wielu spostrzeżeń z mojej strony zostałem do namówiony do sticka w sklepie modelarskim i byłem pozytywnie zaskoczony. Korzystałem co prawda z innej paletki kolorów. 

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
Ja tutaj w sumie nie mam co więcej dodawać, bo podzielam zdanie Nowaja w 100%.

 

Bo jesteś taki sam głupi lewak jak on, co od dawna wiadomo. :]

 

odbijanie solidnego argumentu o ilości strzelanin

 

Solidny argument ? :D Trzeba być skończonym debilem, żeby tę marną statystykę, nie mówiącą nic o tym przez kogo i z jakiego źródła broń była, nazywać "solidnym argumentem" w dyskusji dotyczącej posiadania broni przez praworządnych obywateli. Takim lewakom jak wy, mogę życzyć tylko tego, że jak w przyszłości najadą nasz kraj islamiści, zostaniecie jako pierwsi przez nich wydymani i zastrzeleni na miejscu.

 

W 2001 roku, kiedy pod rządami George’a W. Busha nastąpił powrót do swobodnego dostępu do broni palnej, liczba przestępstw spadła o 30 proc. (do 8 tys. rocznie). Inne badania Instytutu Gallupa dowiodły, że w stanach, które dopuszczają całkowitą (Vermont) lub uwarunkowaną pozwoleniami swobodę noszenia przy sobie broni ukrytej, zdecydowanie zmniejszyło się poczucie bezpieczeństwa wśród przestępców. Potencjalny napastnik zdaje sobie sprawę, że każdy obywatel może mieć przy sobie pistolet, którym w dodatku całkiem sprawnie potrafi się posłużyć.

Spadek bezprawia na amerykańskich ulicach jest w ostatnich latach tak wyraźny, że wiele legislatur lokalnych namawia wręcz do zakupu i posiadania broni palnej w domu. Parlament Wirginii zezwolił nawet na wnoszenie broni do barów i jest bliski zniesienia limitu sprzedaży jednego pistoletu na miesiąc. Niektóre miasta i hrabstwa USA rozwiązały swoje problemy z przestępczością, wprowadzając nie tylko swobodny obrót bronią, ale wręcz obowiązek posiadania broni palnej w domu, wzorując się na władzach miasta Kennesaw (Georgia), które w 1982 roku nakazały swoim mieszkańcom posiadanie broni wraz z amunicją przez każdą głowę rodziny. Pierwotnie nawet media lokalne uznały decyzję ratusza za absurdalną i wręcz niecywilizowaną. Jednak po roku statystyki zmieniły opinię prasy. Przed wprowadzeniem „prawa pistoletowego” Kennesaw zamieszkiwało 5242 mieszkańców, a poziom przestępczości był o 10 proc. wyższy niż średnia krajowa. 17 lat później liczba ludności miasteczka wzrosła ponad czterokrotnie, a poziom przestępczości spadł o ponad 53 procent. Zwolennicy swobodnego obrotu bronią palną porównują ten wynik do przykładu z drugiego krańca stołu. Rok wcześniej zanim Kennesaw wpadło na swój kontrowersyjny pomysł, władze miasta Morton Grave w stanie Illinois wydały bezwzględny zakaz posiadania broni przez wszystkich obywateli z wyłączeniem policji. W analogicznym roku 2005 przestępczość w tym mieście wzrosła o 15,7 proc. przy jednoczesnym niewielkim spadku liczby ludności miasta. Te dwa skrajne przykłady dowodzą, że władze miasta Kennesaw mogą być wzorem dla reszty Ameryki.

 

https://www.youtube.com/watch?v=ATGdlxh2PIg

Edytowane przez Obersturmführer
  • Popieram 7
Link to post
Share on other sites

Nie ma co. Bierzemy pod lupę 5tys. wioskę w usa, gdzie ustanowiono przyzwolenie na broń palną, a po 17 (!) latach sprawdzamy, jak w tej wiosce ma się przestępczość. Przecież to jest jakaś komedia :D

 

A ten tam to pewnie jakiś stary znajomy, więc prewencyjnie wywalę z forum, żeby nie biegał i nie siał zamętu.

  • Popieram 4
Link to post
Share on other sites

 

 

Tylko się nie zdziwcie, jak Wam za 2 lata akumulator padnie    Mam w firmie 2, i jeden już po przeszczepie, drugi na razie działa, ale rok później niż pierwszy był włączony.  
 

Przerabiałem 4 sztuki i faktycznie do 2 lat trzymają dobrze potem gorzej, lecz aktualnie mam pod biurkiem 4 latka i daję radę 10 min utrzymać kompa, lecz nie ma co liczyć na więcej niż 5 lat na tych bateriach. 

Link to post
Share on other sites

 

 

wystarczy za odpowiedź

 

kodekiem oka nie nacieszę...

 

Poza tym w moim przypadku przejście na zewnętrzną kartę dźwiękową ma jaszcze jeden plus, mianowicie redukcja zakłóceń.

Nie wiem dlaczego ale po podłączeniu Edifierów, jak włączałem gry mocno obciążające GPU to słyszałem dziwne rzeczy (EMI) w głośnikach. Im większe obciążenie, wyższy FPS - tym głośniejszy szum i buczenie. Po różnych testach wyszło, że to bankowo wina GPU działającego na integrę. Domyślam się, że Z506 były za słabej jakości i dlatego wcześniej tego nie słyszałem, a że Edki są dużo lepsze jakościowo i bardziej wymagające, to i wychwytują więcej. Teraz po przesiadce na ZX, problem ustał.

Link to post
Share on other sites

Chociażby z tego względu tworzy się dedykowane karty :) Ja sam na każdej mojej integrze słyszę zniekształcenia i zakłócenia, których pozbyć się nie, ale w sumie grają całkiem nieźle. W każdym razie karta dedykowana daje znacznie większe możliwości.

Link to post
Share on other sites
SC808

karta chyba bardziej pod słuchawki, których w ogóle nie używam (mam stare [ale jak nowe] Senki HD465 ale używa ich moja Pani przy laptopie), wolę dźwięk z głośników. W ogóle nie brałem tej karty pod uwagę. Spece od dźwięku poradzili mi w moim temacie Asusa lub właśnie serię Z pod 5.1 .

 

 

 

ZX

plusy:

- stery (podobno dużo lepsze od Asusa, który lubi sie zlac na starsze karty)

- oprogramowanie

- trochę sentyment do firmy

- Alchemy

- opinie mówią, że lepsza do gier niz Asus (a wykożystuję zestaw praktycznie tylko pod gry, do muzyki tylko podczas treningów, ale tutaj, co juzmiałem okazje sie przekonać, karta + flac = :D

- wygląd

 

minusy:

- led (tylko jeden, drugi jest ok) co za idiota to projektował...

- jeszcze nie zauważyłem.

 

 

 

Pilot

ładnie wygląda w pudełku wyłożonym czerwonym "zamszykiem" i tam zostanie. Nawet nie wypakowałem bo nie potrzebny.

 

 

 

Dźwięk przestrzenny

 

+

 

Edifier S550 Encore

 

= BAJKA (IMO)

 

e//

 

 

 

spamować

 

dział na luzie, o zakupach... ale spoko. END OF OT

 

P.S. jak przez kilka stron jest wałkowanie o pozwoleniach na broń to gdzie byłeś??

Edytowane przez bialyboski
  • Popieram 5
Link to post
Share on other sites

 

 

Takim lewakom jak wy, mogę życzyć tylko tego, że jak w przyszłości najadą nasz kraj islamiści, zostaniecie jako pierwsi przez nich wydymani i zastrzeleni na miejscu.

 

Szkoda mi klawiatury na komentowanie trolla, który posiłkuje się Fox News, gdyż równie dobrze moglibyśmy zacząć poważne rozmowy na temat artykułów publikowanych przez Asz Dziennik.

 

12661839_1156482331043776_62630248612218

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...