Skocz do zawartości

Co ostatnio kupiliście?


Recommended Posts

 

3.55 to nie spiracona

"odpiracic" to tyle co wgrac z penka OFW 3.55 lub nowsze wiec zawsze lepiej miec te 3.55 bo mozna drozej pozniej zawolac (jest ich coraz mniej )

ogolnie to narazie jest mi bardziej jako odtwarzacz bluray bo do grania xbox i pc :D

Edytowane przez tommyt1983
Link to post
Share on other sites

Dlaczego od razu oszukiwać ? Jak potwierdzą, że dojdzie w poniedziałek, to w niedzielę pewnie nie będę długo mógł zasnąć, analogicznie w poniedziałek, jeśli dojdzie we wtorek ;) Jak już wszystko dojdzie to czeka mnie montaż, format, instalacja systemu i związane z nią perypetia (zawsze coś mi się spierniczy). Po wszystkim będę potrzebował trochę czasu, żeby pogiercować. 3 dni to w sam raz (czwartek mam i tak wolny :) ) Poza tym jakby to wyglądało, jakbym prowadził zajęcia wyglądający jak zombie, a jako usprawiedliwienie powiedziałbym, że grałem całą noc ? Stary ze mnie dziad, ale na nowy sprzęt zawsze cieszę się jak dziecko :D

Link to post
Share on other sites

Wersję bez "K" można trochę podbić :

http://media.bestofmicro.com/8/5/275045/original/limited%20overclock.jpg

 

Zobaczę jak to się będzie sprawować w praktyce, ale coś czuję, że przed końcem roku będzie i7. Ostatnio zrezygnowałem na jakiś czas z picia i dragów (już 3 tygodnie :P ), więc kasy jakoś od razu więcej.

Link to post
Share on other sites

Też kupiłem nowego MoHa w pre orderze w największej wersji :P

 

yy największej wersji ? o.o

 

jak już się chwalimy, że kupiliśmy przedpremke MoH Warfighter, to Wam powiem że chyba już od dwóch miesięcy mama na półce takie metalowe opakowanko czekam tylko do 25 października, wykładali pierwsze sztuki przedpremki kiedy byłem w sklepie i zakupiłem :)

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...