Skocz do zawartości

Co ostatnio kupiliście?


Recommended Posts

do bigpun'a

 

polecam do roweru opony continental mountain king i continental pro leader. teraz jezdzilem na ,,normalnym góralu,, na trasach zjazdwoych w czechach(single track)

i jest mega roznica w porownianiu do ,,zwyklyyh szerowkch ,, chyba ze masz jakies mega kozackie zalozone, bo nie widze dokladnie po grillu :)

Link to post
Share on other sites

Nike ZOOM Kobe VII - na nowy sezon :-) tylko jeszcze słońce by się przydało...
I dwa olejki do e-fajury - Aromativ Raspberry Queen i Energetic
http://www.compoundgallery.com/images/1894_KobeVII-2.JPG

Edytowane przez Karol1701
Link to post
Share on other sites

Wymieniłem starą kanapę na nową, w końcu miejsca a miejsca pod dostatkiem :P

Do tego dojdzie zamówiony stolik na gazety i piloty zamiast krzesełka.

 

http://vpx.pl/i/2013/06/01/DSC_0700aa.jpg

 

 

http://vpx.pl/i/2013/06/01/DSC_0701aa.jpg

Link to post
Share on other sites

Mógł by mi ktoś doradzić wybór golarki ? 

Jak jest lepsza foliowa czy głowicowa?

Golę się 3 razy w tygodniu zwykłą, nie mam specjalnie jakiegoś wielkiego zarostu, jedyne wymigania mam do niej to aby była wodoszczelna i powodowała możliwie najmniej podrażnień.

Co sądzicie o Braun 340 ? czekam na jakieś alternatywy, najlepiej w cenie bliższej 200zł 

Link to post
Share on other sites

@up

Ja mogę ci polecić Gillette Mach 3.

 

Miałem philipsa z tymi okrągłymi głowicami a potem braun'a 130 ale najbardziej mi podeszła mach 3(jadę na niej już 3 rok).

philips jak i braun nie golą dokładnie(zostawiają małe/bardzo małe włoski na twarzy.mach 3 goli zaraz przy skórze i po goleniu która jest gładka.

 

Odpowiadając z góry na pytanie o podrażnienia to mach 3 nie powoduje jakichś dużych o ile używa się porządnej pianki/żelu(polecam żele Gillette oraz pianki Gillette/Nivea/Kanion)  

Link to post
Share on other sites

Mógł by mi ktoś doradzić wybór golarki ? 

Jak jest lepsza foliowa czy głowicowa?

Golę się 3 razy w tygodniu zwykłą, nie mam specjalnie jakiegoś wielkiego zarostu, jedyne wymigania mam do niej to aby była wodoszczelna i powodowała możliwie najmniej podrażnień.

Co sądzicie o Braun 340 ? czekam na jakieś alternatywy, najlepiej w cenie bliższej 200zł 

Ja mam o model wyższy Brauna i szczerze o kant du... to rozwalić,lepsza jest tradycyjna maszynka do golenia,jak kupisz elektryczną to się szczerze zdziwisz jak to goli/to nie goli :/Na reklamach jest to pokazane że tak szybko sie idzie ogolić a w rzeczywistości zajmie ci to 3x dłużej jak byś sie zwykła ogolił.

Edytowane przez Krystian69
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...