Skocz do zawartości

Co ostatnio kupiliście?


Recommended Posts

Zastanawiam się za co trzeba płacić tak grube pieniądze w przypadku tych zasilaczy. Przecież tutaj jest jeszcze mniej elektroniki niż w starych konstrukcjach.

No chyba że 1W = 1pln.

Link to post
Share on other sites

Zastanawiam się za co trzeba płacić tak grube pieniądze w przypadku tych zasilaczy. Przecież tutaj jest jeszcze mniej elektroniki niż w starych konstrukcjach.

No chyba że 1W = 1pln.

 

To, że jest więcej elektroniki w starych nie oznacza, że mają one większą sprawność, na czym można zaoszczędzić na dłuższą metę.

Link to post
Share on other sites

 

 

To, że jest więcej elektroniki w starych nie oznacza, że mają one większą sprawność, na czym można zaoszczędzić na dłuższą metę.
 

 

To że zasilacz ma mniej nie oznacza, że jest sprawniejszy.

 

Mam Tagana TG800-U25 i po delikatnych modyfikacjach jego sprawność dobija do 82-3%.

 

Kupiony za 150zł. Modyfikacje wyniosły drugie tyle (najwięcej wentylatory Enermaxa). Czyli 300.

500-600zł max a nie 1W = 1pln.

Link to post
Share on other sites

@Szarik.

 

Jakiej grubości to ma żyły w kablu?

Ponoć są grubsze niż w normalnych listwach ale dokładnie Ci nie powiem, mogę zapytać się kumpla, który mi ją załatwiał, z zawodu jest elektrykiem. Chwalił sobie listwy tej firmy.

 

@Szarik i po co Ci taka listwa? Ja rozumiem, że możesz mieć dużo sprzętu ale to już chyba przesada.

Zastąpiłem nią trzy inne listwy :).

Link to post
Share on other sites

Zamawiam sobie:

 

http://www.extremegamingdevices.com/jsp/products/saitek_x65f_pro_flight_combat_control_system/saitek_x65f_pro_flight_combat_control_system_400x330_1.jpg

 

ProFlight SAITEK X65F Pro Control System

 

http://www.compsource.com/mscs_images/hd/300/GTX660TIDC2O2GD.jpg

 

ASUS GTX660 TI-DC2O-2GD5

Link to post
Share on other sites

Assasin, po co ci 660Ti skoro w sygnaturce masz 680?

 

Ponieważ mam obecnie inny wydatek, więc sprzedaje GTX 680. Wydajność 660Ti w zupełności mi wystarczy :). W przyszłości jak nic ciekawego nie będzie miało premiery to kupię drugiego GTX'a 660Ti :)

 

 

 

Zamiast brać ten badziew, kupiłbym sobie G940. 

 

Wylicytowałem go za ok. 400zł więc opłacało się raczej :)

Link to post
Share on other sites

 

 

Wylicytowałem go za ok. 400zł więc opłacało się raczej

 

Podeślij na PW nr. aukcji jak z lolegro to powiem Ci czy się opłacało :D

 

Ja G940 kupuję po 200-300zł komplety zafoliowane. Tak jak mój ostatni nabytek czyli 3x G27 za 250zł każda.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...