Skocz do zawartości

Co ostatnio kupiliście?


Recommended Posts

Dopóki nie popsujesz sekcji boot to telefon uratujesz z każdego syfu jaki stworzysz. Jak uwalisz to o czym pisałem to telefon jest szrotem.

 

Głównie pamiętam PSP z zabitym bootem. Zdarza się ze wszystkim.

Link to post
Share on other sites

 

Jednak po próbie wysłania go do naprawy ze względu na aparat, dowiedziałem się że gwarancja obejmuje pośrednictwo w dostawie (12 miesięcy na pośrednictwo dostawy - dobre, nie?) a jak mam jakieś zażalenia - to wysyłać telefon do producenta w Chinach
Link to post
Share on other sites

Tak kończą frajerzy, którzy kupują 200/300zł drożej żeby otrzymać gównianą, papierkową gwarancję która niczego nie obejmuje %-)

 

Paczka do Chin 50-60zł, gorzej tylko z egzekwowaniem swoich praw, czyli czy odeślą cokolwiek :D

Link to post
Share on other sites

Co prawda kupiłem to jakiś czas temu, ale to mój ostatni zakup :)

 

Intel Core i5-3570k Ivy Bridge LGA1155 BOX

MSI Z77A-G45 Intel Z77 LGA1155

Gigabyte ATI Radeon HD7950 3GB DDR5

Western Digital Caviar Green 1TB SATA3 (WD10EARX)

SilentiumPC Brutus 410 Pure Black BT-410

SilentiumPC Fortis HE1225

Liteon nagrywarka DVD iHAS122-18 czarny OEM

XFX Core 550W

Kingston DDR3 8GB (2x4GB) 1600MHz HyperX CL9

Windows 7 Home Premium 64bit

Benq 21.5" GW2260HM

 

Jak wszystko, to wszystko ;x

 

 
Link to post
Share on other sites

Zamówiłem sobie Logitech HD Webcam C510

 

http://icomp.pl/images/cache/www/duze/kamery-270.jpg

 

opis

Połączenia wideo HD (1280 x 720 pikseli) na komputerze z zalecaną konfiguracjąNagrywanie wideo Do 1280 x 720 pikseliTechnologia Logitech More HDZdjęcia Do 8 megapikseli (ze wspomaganiem programowym)Wbudowany mikrofon z technologią Logitech RightSoundCertyfikat zgodności ze standardem Hi-Speed USB 2.0 (zalecany)Uniwersalny zaczep do laptopów oraz monitorów LCD i CRTOprogramowanie kamery internetowej firmy LogitechLogitech Vid HDTechnologia Logitech RightLight 2Robienie zdjęć i nagrywanie wideoOprogramowanie Magix do edycji zdjęć i wideoWysyłanie wideo HD jednym kliknięciem do serwisów Facebook i YouTube® (wymagana rejestracja)Logitech Video Effects zabawne filtry, awatary, przebrania, maski wideo i narzędzie do tworzenia masekAutomatyczne logowanie z rozpoznawaniem twarzy

 

Jak na domowe standardy chyba będzie ok 

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...