Skocz do zawartości

Co ostatnio kupiliście?


Recommended Posts

w czoraj doszło kurierem.

 

pentium g860, spc brutus 410.

 

zadowolony jestem z wydajnosci tego procka. z ciekawosci załączylem euro track simulator 2 na integrze (hd2000)

 

na najnizszych ustawieniach w roździelczosci 1024x768 25-40 fps. myslałem ze bedzie gorzej.

 

 

Edytowane przez tomajpocketr1
Link to post
Share on other sites
Gość Kotecek

- 10x DVD 4,7 GB HP

- 10x DVD 8,5 GB Platinum

- 3 żarówki LED GU10 po 2W każda. Razem z czwartą 2,5W teraz mam w kinkiecie 8,5W które oświetla cały pokój zamiast ok. 150W :)

- 15,09 l. PB95. Przez tą zimę Suzuk zamienił się w czołga. Spalanie 4,41 l./100km. To więcej niż Panzerkampfwagen VI który je 4,31 l./1km na trasie. Jak przyjdzie większe zimno to dobije wyniku F-22 Raptor... a ten to ponoć 5,88 l/1km "na trasie". Przynajmniej paliwo lekko staniało zdzierstwo jest minimalnie mniejsze.

- Trochę ubrań - spodnie, rękawiczki, bluzę, sweter. Będę Ciacho :)

Edytowane przez krolik_beny
Link to post
Share on other sites

Plotki o tym że R.A.T to bubel narodziły się na tym forum i pochodzą od ludzi którzy nawet tej myszki nie mieli w rękach. Recenzje które widziałem są raczej entuzjastyczne.

 

 

Ma ktoś jakiś test gdzie wykazują co jest nie tak z tymi sensorami? Bo ja słyszałem że to te same sensory co w większości modeli klasy "gamer".

Edytowane przez Biafra1987
Link to post
Share on other sites

W środku siedzi sensor Twin-Eye. Czyli to co w niektórych myszach "gamingowych", m-in. moim Imperatorze.

Sprawa wygląda tak, że do tandetnego laserowego oczka, dodali niezłe optyczne które jako tako ratuje sytuację - Imperator zaczął się dobrze sprawować dopiero po wyłączeniu wszelakich laserowych dobrodziejstw i pozostawieniu go na najprostszych ustawieniach. Mimo to, moim zdaniem, prosty optyk z DA jest nadal górą. (Doświadczenia empiryczne, oparte na szuraniu jedną i drugą myszą na zmianę)

 

Philips Twin-Eye, możecie poczytać kto i co ma temu sensorowi do zarzucenia.

Link to post
Share on other sites

Ma ktoś jakiś test gdzie wykazują co jest nie tak z tymi sensorami? Bo ja słyszałem że to te same sensory co w większości modeli klasy "gamer".

Ciekawe te recenzje, prawda jest taka, że większość recenzji należy czytać z przymrużeniem oka, ponieważ delikatnie mówiąc są nieprofesjonalne... To nie prawda, że występuję w większości myszek dla graczy, fakt faktem znajdziemy go np. w mamb'ie, imperatorz'e, ss kana... nawet jeśli byłby powszechnie stosowany to o niczym nie świadczy. Obecnie najczęściej znajdziemy adns-9500 oraz 3adns- 30x0, które są dużo lepsze.

W środku jest twin-eye philips'a, to powinno wystarczyć, aby ktoś kto szuka precyzyjnej myszki nawet na nią nie spojrzał.

Plotki o tym że R.A.T to bubel narodziły się na tym forum i pochodzą od ludzi którzy nawet tej myszki nie mieli w rękach.

Nie plotki tylko fakty, jeśli chodzi o to forum, to w ostatnim czasie kilka osób narzekało o awaryjność tego szczura.

Lukson przeprowadził też ciekawy test sensora, który pokazał na co go stać :P

W moim przypadku wszystko zaczęło się nie na tym forum, ale na pclabie, gdzie znajdują się dwa bardzo ciekawe tematy, gdzie znajdziemy

praktycznie wszystkie najważniejsze informacje na temat myszy i sensorów.

Edytowane przez Cacek93
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...