Skocz do zawartości

Co ostatnio kupiliście?


Recommended Posts

No, na tym zdjęciu wyglądają już lepiej, aczkolwiek jedyne białe męskie buty, które dobrze wyglądają i je toleruję to Nike Air Force 1 :P

 

A ja kupiłem spodnie :P

 

Carhartt Slim Pant (blue rinsed)*

 

http://static-2.supersklep.pl/124164/494625/l/spodnie_carhartt_slim_pant_blue_rinsed.jpg

 

 

*Nie sugerować się tym, że są Slim bo wymiarami są porównywalne ze spodniami Quiksilver The Cooler (Regular) oraz Reese Forbes (Regular) :P

Co producent to inny krój / wymiary i nazewnictwo... wariactwo! :wariat:

 

Tenisówki fajowe,ale skróć sobie ciut spodnie,bo są za długie.

 

Zakupiłem z żonką nowy pojazd 4-kołowy :D

 

http://fotoo.pl//out.php/i285815_jedo-fyn-4ds-freeline-306-55093.jpg

 

 

Chyba najlepszy zakup i wybór w Waszym życiu. Gratulacje.

Link to post
Share on other sites
Gość Kotecek

- Torbę na nettopa. Nie mam nettopa ale torba do ogólnego użytku.

- Rozgałęźnik do anteny

- Zasilacz Modecom Fell 420W

- Paliwa PB95 do Bączka. Wyszło 3,54 l./100km :) Cykl mieszany + jeden wjad na przedmieścia Łodzi (były światła). Chyba zasługa wysokich temperatur, że spadło poniżej 3,7. Średnia auta 3,9 od kupienia. Jestem z niego dumny :) Auto ma w wyjeb*ne na przemysł paliwowy i kryzys na stacjach benzynowych :) Ciekawe le to pali na autostradzie...

 

Myślę nad nettopem... co z myślenia wyjdzie ciężko stwierdzić.

 

Do tego trzeba jakieś felgi stalowe + opony zimowe do Bączka kupić... i tu nie ma co myśleć... trzeba działać, bo zima się zbliża...

Edytowane przez krolik_beny
Link to post
Share on other sites

GRATSY!!!!!!

Dziękuję :)

 

Rozumiem że czwarte kółko to „dojazdówka" ;) tak czy siak miłego używania :)

Wózek jest 4-kołowy, tylko na zdjęciu tak widać jabybył 3-kołowy ;)

 

ile do setki? :D

Jeszcze nie testowałem :P. ale sprawdzimy :D

 

Chyba najlepszy zakup i wybór w Waszym życiu. Gratulacje.

Też tak myślę :)

Link to post
Share on other sites
Gość Kotecek

Opony zimowe - Sava ESKIMO S3+ 155/65R14 75 T 2012 Poland - 4 szt. 582 PLN z wysyłką... drogie bardzo. Do Astry za nowe bym zapłacił mniej... ok. 100 PLN za sztukę (letnie nieco taniej. zimowe nieco drożej).

Edytowane przez krolik_beny
Link to post
Share on other sites

Opony zimowe - Sava ESKIMO S3+ 155/65R14 75 T 2012 Poland - 4 szt. 582 PLN z wysyłką... drogie bardzo. Do Astry za nowe bym zapłacił mniej... ok. 100 PLN za sztukę (letnie nieco taniej. zimowe nieco drożej).

SAVA to chyba najgorszy syf jaki jest :P
Link to post
Share on other sites

No nie jest to jakaś renomowana firma, ale jak ma zapłacić za micheliny w hoy floty to juz lepiej kupic cos tanszego ale nowe:)

Czasem nowe syfiaste potrafią szybciej ulec zniszczeniu i zużyciu aniżeli porządne mało używane opony, które można dostać w przystępnej cenie ;P

 

Wracając do tematu :D Ostatni mój zakup to niestety ekran do Neo V'ki ;(

Link to post
Share on other sites
Gość Kotecek

SAVA to chyba najgorszy syf jaki jest :P

Mam nadzieję, że nie. Ale najtańsze nowe jakie były. Bardzo delikatnie i nieszybko jeżdżę więc może sięnie zetrą tak szybko.... mam nadzieję.

 

Teraz mam letnie jakieś tam... Made in Japan. Takie Savy low-end będę na zime gorsze od tych letnich?? Prędkosc max 60km/h w zimie jak cokolwiek na asfaldzie jest. Na suchym max 70km/h. Granice nie przekreczalne. Kurcze nie wiem teraz czy dobrze zrobiłem. Opony doszły wczoraj ale z drugiej strony rodzice do nowego auta kupowali najtańsze opony z nmeta firmy Krzak. W Astrze letnie miałem starsze od samego auta (9-13lat) i turlały sie jak nalerzy.

Edytowane przez krolik_beny
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...