Skocz do zawartości

Co ostatnio kupiliście?


Recommended Posts

Pobawilem sie troche psv. Pogralem w Ridge racer i motorztorm rc.

Fajna lekka konsolka, ale wykonanie gorsze niz moje psp (mam jedna z pierwszych sztuk z japonii, nie pozniejszy chinski plastik).

Grafika ok, ale myslalem ze zatka mnie bardziej. Motorztorm kupa. Ridgeracer wyglada nak na ps3, tylko podczas zakretow bylo czuc dropy.

 

Gdybym pogral w uncharted zapewne byloby pozamiatane. Na chwile obecna poczekam na rozwoj wydarzen:)

 

No i screenik:

http://img843.imageshack.us/i/imageyzw.jpg/

 

Edytowane przez BIGPUN
Link to post
Share on other sites

Większość tak robi jeśli musi zbierać na grę. Bogatsi ludzie kupują w ciemno i nawet gdy im gra nie przypadnie do gustu nie sprzedają jej (takie są moje obserwacje).

Zrobiłbym tak ale gry kupują mi rodzice...I wiesz kasy nie chcą dać bo co będę siedział przed kompem...
Link to post
Share on other sites

Myszka fajna, ale ma jedną wadę.

Wyciera się strasznie powłoka. I to nie na przyciskach, tylko w miejscu styku dłoni. Swoją mam ok rok i wygląda jak szmata za 10zł z targu. A pierwsze wytarcia pokazały się już po ok 2 miesiącach

Pisałem w sprawie reklamacji do sklepu to kazali przysłać, na razie nie mam drugiej myszki więc się męczę jak na nią patrze

Link to post
Share on other sites

http://lotex24.net/bilder/produkte/gross/Schnee-Schieber-Schneeschieber-Schnee-Schaufel-blau-550-x-345-mm.jpg

troche niedobrany kolor raczki do szufli, zamierzasz robic mody? jesli tak to pomysl o carbonowym dyszlu i wcieciach w szufli

Link to post
Share on other sites
Gość Kotecek

Kubbak... z łopat polecam Qwazary (pomarańczowe). Solidne i dobre do śniegu i zboża :)

 

Dzisiaj:

- 2x Harnaś (butelka)

- 2x Fasberg (puszka)

- Frecso białe (nie dla mnie)

- Okocim z logiem Biedronki (puszka powiększona, nie dla mnie)

- Do Astry 5,37 l. PB95

- Do Astry 19,66 l. LPG. Wyszło 6,16 l./100km czyli najwyższe spalanie tej zimy. Ostatnio było 6,12 ale chyba mrozy -10*c to w jakimś stopniu tłumaczą...

- Do Alto - Radioodtwarzacz kasetowy Kenwood KRC-158R z 1997r. za całe 40PLN. Montaż nastąpi w czasie nie określonym, gdyż w ASO chcą 150 PLN za to... chyba się d*pą na mózgi pozamieniali... Kiedyś we ws się zamontuje albo będzie bez radia.

- Do Alto - 4,67 l. PB95 do pojemnika 5 litrowego. Pierwszy raz mi się zdążyło po paliwo rowerem pojechać i kulturalnie stanąć obok dystrybutora aby zatankować :)

Link to post
Share on other sites
Gość Kotecek

masz juz to Alto ?

Jak dobrze pójdzie z rejestracja a pogoda będzie taka jak dzisiaj to w poniedziałek po południu będzie u mnie. W piątek byłem po fakturę i je już z zewnątrz oglądałem :) A jeżdżenie pewnie od marca, bo letnie ma więc na razie na zimówkach Astrą trzeba pocinać. Edytowane przez krolik_beny
Link to post
Share on other sites

Ja A4 zarejestrowalem w piatek. W poniedzialek odbieram z serwisu gdzie zrobilem wszystkie duperele oraz serwis olejowy plus rozrzad. I jazda:)

 

@beny musze Ci powiedziec ze po osobach ktore przyjezdzaja do Smarta widac nowa mode na benzyne. Juz nie diesel juz nie gaz tylko malo spalajaca benzyna.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...