Skocz do zawartości

Co ostatnio kupiliście?


Recommended Posts

CPU : i5 2600K/2700K(?) - nie wiem

Nie ma takich modeli i5. Chodzi Ci o i5 2500k i i7 2600k? Wybór jest zależny od zastosowań. Jeśli zajmujesz się grafiką i podobnymi sprawami, to pewnie warto brać i7. Z drugiej strony obydwa można dobrze podkręcić i wtedy i5 też powinna się sprawdzić.
Link to post
Share on other sites
Gość Kotecek

DELL Ultrasharp U2412m - W KOŃCU KU*WA !

To czekam na jakiś mały opis wrażeń z użytkowania bo sam w niedługim czasie będę musiał w końcu porzucić starego ale dobrego CRT na rzecz jakiegoś LCD :)

mam droższego/lepszego U2410 i w porównaniu z CRT (filmy/gry) ten DELL nie styka :)

 

- 2 Harnasie. Kolega z Lublina wrócił to wypada się spotkać. Może jeszcze po dwa rowerkiem podjadę.

- 20,24 l. LPG - 6,07 l./100km

- 7,32 l. PB95 - starczyło na 42 uruchomienia/rozgrzania zim,nego silnika. I do tego znowu to paskudztwo zdrożało. jedynym słusznym środkiem transportu pozostaje rower :)

- Inno 3D GeForce 7300LE - 128MB + 512MB TC - W kwestii cięcia wydatków za prąd i wygłuszenia komputera. teraz go praktycznie nie słyszę a do neta ta karta maż aż za dużo mocy :) Rzecz jasna nie używam tego do grania :)

- Miernik prądu (watomierz). Fajna sprawa. Już mi nikt nie wmówi, ile bym zaoszczędził grając na LCD. Bo ten U2410 je tyle samo prądu a 15" LCD da raptem 20W oszczędności. Nie warto rezygnować z perfekcyjnego obrazu :)

Edytowane przez krolik_beny
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...