Skocz do zawartości

Co ostatnio kupiliście?


Recommended Posts

Gdzie kupowałeś tego Wellanda? I jakie wrażenia z użytkowania? Przymierzam się do kupienia obudowy na HDD, bo mam nieużywanego ostatnio WD 320 GB, a przydałby się większy pendrive ( %-))/backup :P. Na oku mam własnie Wellanda - model ME-745Q USB 2.0 SATA 3,5' (nie potrzebuję USB 3) i Trekstora jakiegoś (ale nie ma nawet podanego modelu, tak więc Welland bardziej mi odpowiada)...

Link to post
Share on other sites

Wrażeń jeszcze pełnych nie mam, bo dysk jeszcze z serwisu WD nie przyjechał ;P ale na chwilę podłączyłem jakiś 2,5" HDD przez eSATA i działa ładnie (jakieś konkretne info chcesz?). Obudowa niezniszczalna nie jest, ale ładna i dość lekka, dodali podstawkę, więc może leżeć/stać. W zestawie kabel USB/eSATA+śledź i płytka z badziewnym softem.

 

A kupiłem w Vobisie po znajomości ;P

Link to post
Share on other sites

Danielosław1-gratulację! fajna maszyna :D sam mam ochotę na jakąś "szlifierkę" ale boję się, że mógłbym się zabić ;) za bardzo lubię zap......ać :D

Ja ostatnio zakupiłem:

- 12 płyt gipsowo-kartnowych

- wkręty, kołki, taśma malarska, folia itp.

- profile i mocowania

- kabel 2x2,5 40m, 2x1,5 30m, szybkozłączki, "esy", skrzynkę na bezpieczniki.

- kabel głośnikowy 2x2,5 40m

- 5l farby Magnat Kamień Księżycowy oraz 5l Magnat Perła Północy

- 10 worków posadzki samopoziomującej

- 20 l gruntu

- gładź gipsową Nida Start 5 worków, Nida Finish 3 worki

- grunt, strukturę 15kg, bejcę 3l, kolorant wszystko z firmy Primacol (nie polecam)

- 5 x halogeny

- 22m2 podłogi Classen Listone Bianco, listwy przypodłogowe, maty i inne bzdety

- parapet, klej montażowy, silikon

Jeszcze tylko położyć podłogę, ustawić meble, zamówić rolety i salon skończony :D :D :D

aha jeszcze bilety na samolot - za dwa tygodnie trzeba do roboty ruszać :( :( :(

Edytowane przez MekPrzemasMek
Link to post
Share on other sites

Ładowarka samochodowa do Omnii 2

http://images.okazje.info.pl/p/telefony/6269/forever-003594.jpg

oraz sztanga łamana

 

http://i1102.photobucket.com/albums/g446/przemytnik/dslanghantel1.jpg

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...