Skocz do zawartości

Co ostatnio kupiliście?


Recommended Posts

marik - a czy do makro można wejść bez karty?

Teoretycznie bez karty nie wejdziesz, ale jak zadzwonisz na domofon przy wejściu to Cię wpuszczą. Zakupy robię bez problemu a przy kasie tylko mówię, że chcę na paragon. Kasjerka odbija jakiś kody u siebie i kasuje normalnie, znaczy cenę z vatem.


  • Lubię to 1
Link to post
Share on other sites
W dniu 14.09.2024 o 10:18, Gryphus napisał:

@raidersdaj znać czy warto, dostałem do procka kod na tę grę i się zastanawiam czy warto instalować.

Pfff  ... kurła nie wiem co powiedzieć ... ale jak na razie to ja rozczarowany jestem miałkoscią  tej  gry .

 

Nie tego się spodziewałem  ale    tu każda misja wygląda tak samo , gra strasznie liniowa    idź  do puntu rozwal  tabuny    potworków  wciśnij guzik  .

Brakuje mi tu jakiejś eksploracji terenu ,zbieractwa    jak  Girsach COG TAGS  .... tu nie ma nic .

 

Graficznie  ,ok  widoczki są  ,ale nie po to kupowałem  grę aby oglądać widoczki ..... klimatu z Girsów to  grama nie ma  to nawet nie zasługuje na porównanie do Grsów .

Nie potrafię  pograć dłużej niż  40-60min ... bo się nudzi ....  ja już chyba stary jestem ,albo ta gra jest słaba .

Nie wiem skąd te oceny 8/10 ... dam szansę  grze i ukończę ją  choć by nie wiem co ... ale na chwile obecną to naciągane 5/10

  • Smutne 2
Link to post
Share on other sites
W dniu 14.09.2024 o 10:18, Gryphus napisał:

@raidersdaj znać czy warto, dostałem do procka kod na tę grę i się zastanawiam czy warto instalować.

Zgadzam się z powyższym - dodatkowo u mnie mam monitor ultrawide 3440x1440 i mam malownicze czorne pasy po bokach ekranu. Gra AAA w 2024 roku... Badziewie straszne nie warte 10 zł

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...