Skocz do zawartości

Co ostatnio kupiliście?


Recommended Posts

8 godzin temu, joker5513 napisał:

Film świetny. Polecam. Ale nie pić kawy, wody itp przed seansem bo 3,5 h trwa. Gra aktorska Leo, de Niro i lilly to jest mistrzostwo świata.

Wg mnie film słaby jak cholera, nudny i na siłę wydłużony.

Link to post
Share on other sites

To tak jak z filmem "Irlandczyk". Co się naczytałem ochów i achów a tymczasem prawie zasnąłem na nim.
Ogólnie lubię te klimaty, ale ten mi wyjątkowo nie podszedł. Na "Czas krwawego księżyca" też się nakręciłem i mam nadzieję, że rozczarowania nie będzie.

Link to post
Share on other sites
W dniu 2.11.2023 o 02:28, Krzysko napisał:

 

No tak bo dolny port to PCI-e Gen3 - maks 3500 MB/s.

 

W dniu 2.11.2023 o 08:21, raiders napisał:

Mimo wszystko bym powalczył kolejne 30min i zamontował ten dysk w  górnym gnieździe . Szkoda dysku   jak masz Gen4  to wpinaj w gniazdo  gen4

Stoczyłem tę nierówną walkę- nieodzowny okazał się czyścik do ekspresu od kawy dzięki któremu za pomocą oczka dało się wcisnąć między grafę a chłodzenie i otworzyć te zapięcie :menda:

A prędkości wyglądają tak -slot 1 vs slot 2 :roll:

 

CRUCIAL 1 SLOT .jpg

CRUCIAL 2TB.jpg

1699030119922.jpg

  • Lubię to 7
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Kurtka z Juli za 119 zł

assetstream.aspx?assetId=100400&mediafor

 

Mount & Blade II Bannerlord na Instant-Gaming za 40,20zł :D

iNSdFJc.png

 

Kluczyk Rage jako uzupełnienie, ponieważ z Prime dostałem 2 część.

220px-Rage_cover.jpg

  • Lubię to 7
  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Nie do końca kupiłem, bo właściwie reklamowałem 1 szt (nie trzymała się w zbiorniku). W efekcie sprzedawca poprosił o jej odesłanie + jeszcze nie otwartego pudełka i wymienił mi na nowe, inne.
Czyli dostałem 6 nowych za 4 stare.
Zakup w Filtreo i firma jak do tej pory zawsze pozytywnie reagowała na reklamacje i nigdy mnie nie olała.6329bc4e86e3b0b95218dbf23eb88f8b.jpg

  • Lubię to 3
  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...