Skocz do zawartości

Co ostatnio kupiliście?


Recommended Posts

Miałem ostatnio szkolenie, jak zwiększyć sprzedaż, kiedy konkurencja ma to samo, a z ceną nie da się wiecznie schodzić.
Trzeba wymyślić coś, czego nie ma konkurencja. I zawsze, prędzej czy później, jeśli nasz pomysł chwyci, konkurencja też to wprowadzi. My sprzedany więcej, bo byliśmy pierwsi i jedyni.
O tak to działa

  • Lubię to 1
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

A wracając do tematu. Od soboty mam wreszcie działający internet
Router i reapeter są o niebo lepsze w wi-fi niż z upc.
Router daje mi ponad 800Mbps, a reapeter ponad 450Mbps, gdzie z upc miałem max 650 z routera, a ze wzmacniaczy max 200 i na dodatek musiałem mieć dwa, żeby najdalej był dobry sygnał
Więc dziękuję ci upc
Swoją drogą technicy Orange śmiali się, że mają teraz żniwa w Kielcach.a3d85bba59415c75e5a2982355267922.jpg

  • Lubię to 3
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
14 minut temu, orbik napisał:

tak z ciekawości, czemu nie Logitech k380 jako odpowiednik tej mniejszej?

Cena przede wszystkim. Te dwie wyrwałem za niecałe 100zł, a nie jedną Logitech za 180zł.

Dwa funkcjonalność, której mi brakuje w Logitech czyli połączenia do wielu urządzeń 2 po bluetooth i 1 na dongle dla kompatybilności (standardowa klawa USB). Na żywo mogę się płynnie przełączać między nimi.

31 minut temu, Lord_Krecitsqa napisał:

Do czego ta klawiatura?

 

Głównie do pracy mając do czynienia z różnymi sprzętami taka bezprzewodowa wrzucona do plecaka się przydaje. W domu zresztą też, bo bawię się z różnym sprzętem czy też do TV, HTPC.

Edytowane przez CrisPell
  • Lubię to 1
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Myślałem, że już będę miał spokój z upc, ale okazało się, że dekoder 4K nie gada po wi-fi z inną siecią niż UPC, więc też do zwrotu.🫤 A, że multirum muszę mieć (się ma żonę, to trzeba jej dać drugi tv, żeby sprzed głównego nie wyganiała), a chce odejść od koncentryka ciągniętego przez całe mieszkanie, więc żegnam się z UPC i przechodzę z tv (w sumie niedaleko), bo do Play. Nie jestem zadowolony, bo to taka sama kupa jak UPC, ale umowa tylko na rok
I przy okazji kończę erę telewizji kablowej i wchodzę w tylko internetową
Będę miał 2 takie pudełka, ale u nich też kilkanaście kanałów jest zablokowanych jeśli nie ma się internetu od nich. Takie czasy🫤331340fa1a48d87423fa9ba28d762d2b.jpg

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites
11 godzin temu, drVanSteiner napisał:

Myślałem, że już będę miał spokój z upc, ale okazało się, że dekoder 4K nie gada po wi-fi z inną siecią niż UPC, więc też do zwrotu.

w tym samym domu masz dwa łącza i to jest problem? Przecież jak dekoder 4k jest w innym lokalu to możesz zrobić vpn site 2 site

Link to post
Share on other sites



Właśnie w PS5 wprowadzili specjalny tryb "limited throughput"


Serwis Microsoft odniósł się do tego mojego zgłoszenia z problemami z migającym ekranem.
W skrócie: konsola jest sprawna, ale oprogramowanie może trochę nie domaga.
Natomiast nie jest to powód do wymiany czy naprawy konsoli🫤, a być może w przyszłości będą aktualizacje które te rzeczy zniwelują.
  • Lubię to 1
  • Smutne 1
  • Że co, proszę? 1
Link to post
Share on other sites
W dniu 27.08.2023 o 20:38, GreQonE napisał:

cold brew - polecam spróbować jak będziesz w jakimś Starbucks albo Costa coffee, polecanko mocno :)

Mówię do żony dzisiaj, byliśmy w galerii, mijamy starbaks "ekspresy za miliony robią taką magiczną kawę, cold brew sie nazywa, weź kup, przekonamy się. " 

 

Jaja zostały na swoim miejscu :D

A mam porównanie tylko z ekspresem z Lidla za pincet zeta. 

 

W dniu 29.08.2023 o 09:13, BlackCoffe napisał:

UPC się połączyło z Play więc dlatego i to i to jest do d*py :P 

Ja zawsze i wszędzie UPC wychwalać będę :D

 

0 problemów w mojej kamienicy gdzie nic innego nie dochodzi :D

Chyba tylko orange, ale ich net to dopiero parodia i routing jak przez pół Europy by do innej części Polski dolecieć :rotfl:

 

Żona mi buty kupiła :rotfl:

Screenshot_20230831_205045_Opera.png.aaf5a302503d761e199cf13e602050f8.png

 

Edytowane przez wid3l3c
  • Lubię to 1
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...