Skocz do zawartości

Co ostatnio kupiliście?


Recommended Posts

10 godzin temu, marik81 napisał:

150zł za Starfield? Ładna cena. A jak to wygląda z polonizacją? Są napisy?

a nie 140 zł?
image.png.b13a1b17476c76a41eac11b3f9a57491.png

image.png.df6239f2a13f11827aa4aea580a8f332.png

No na steam masz jak byk.
 

 

4 godziny temu, ODIN85 napisał:

Taka sobie. Kody amd latały taniej.

 

Przed zakupem wszedłem na allegro, posortowałem od najtańszej - 170 zł. To jest nadal taniej.

 

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
Godzinę temu, marik81 napisał:


 


Gdzie?

Na Olx jakiś czas temu były po 110-120. Teraz już podnieśli.

10 minut temu, grzech1991 napisał:

a nie 140 zł
?
No na steam masz jak byk.
 

 

Przed zakupem wszedłem na allegro, posortowałem od najtańszej - 170 zł. To jest nadal taniej.

 

Bo podnieśli ceny po optymistycznych reakcjach grających.

Link to post
Share on other sites
Używałem minipc (zanim nuc były) to dla mnie porażka pod TV, apple tv ma dedykowane apki, wygodny pilot i jest tańsze od 90% komputerów. Nie widzę serio zastosowań komputera, może poza przeglądarką - za to wad, całą masę.
Myślę że kwestia softu, kiedyś było specjalne distro bazowane na xbmc, teraz kodi, może warto spróbować?


Co do samego tematu, to pozazdrościłem koledze@dodo niedawnego zakupu ekspresu i stwierdziłem że nie może być jedynym szlachcicem bogolem co to topi się w luksusach
Tak więc po wizycie w banku celem wzięcia kredytu hipotecznego na zakup i pozytywnie rozpatrzonym wniosku nabyłem Jurę Giga 10 max pro Ultra VIP edition goty

Całkiem fajny sprzecik

Wysłane z mojego LE2123 przy użyciu Tapatalka


bc698596928e1f8c48c6d30d6a56aea9.jpg
  • Lubię to 7
  • Że co, proszę? 1
Link to post
Share on other sites
5 minut temu, GreQonE napisał:

Tak więc po wizycie w banku celem wzięcia kredytu hipotecznego na zakup i pozytywnie rozpatrzonym wniosku nabyłem Jurę Giga 10 max pro Ultra VIP edition goty

nie znam się na ekspresach, ale czy w tym przypadku płacimy za jakość czy bardziej za markę? pytam się z ciekawości 

Link to post
Share on other sites

Ze względu na małe zainteresowaniem tematem, który założyłem czyli zakup uchwytu do monitora, podjąłem męską decyzję i kupiłem uchwyt Hama :D , mam nadzieję że się sprawdzi i nie będzie żadnych problemów.

 

Zrzut ekranu 2023-08-27 191121.png

Edytowane przez Tomi29
  • Lubię to 2
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
nie znam się na ekspresach, ale czy w tym przypadku płacimy za jakość czy bardziej za markę? pytam się z ciekawości 
Tak w zasadzie po trochu za wszystko, trochę za jakość mechanizmu, trochę za markę trochę za funkcje

Z ciekawostek to tu mamy dwa młynki co pozwala robić sobie "miks kawowy" no i dodatkowo jest to jedyny ekspres który pozwala na robienie cold brew - polecam spróbować jak będziesz w jakimś Starbucks albo Costa coffee, polecanko mocno :)

Wysłane z mojego LE2123 przy użyciu Tapatalka

  • Lubię to 1
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...