Skocz do zawartości

Co ostatnio kupiliście?


Recommended Posts

1 minutę temu, ODIN85 napisał:

Wymień to etui jeśli masz możliwość. Będzie widoczny każdy syf który się tam dostanie.

 

Z premedytacją je kupiłem. Na starym fonie z 2 lata ten sam model.

Edytowane przez CrisPell
  • Lubię to 2
Link to post
Share on other sites
W dniu 14.06.2023 o 21:32, Andrew napisał:

Jakiś czas temu wstawiałem tutaj komponenty jakie kupowałem do pedżota w celu zmiany radia na radionawigację ze znacznie nowszego modelu. 

Nie pochwaliłem się po prawdzie efektem tych prac, dlatego wstawię teraz jako "zamontowany zakup"  :D 

 

 

 

Serio? Zamiast wstawić tam stację na Androidzie bawiłeś się w takie przeróbki żeby zyskać nawigację, która już 10 lat temu była bezużyteczna?

Link to post
Share on other sites
35 minut temu, Johny3 napisał:

która już 10 lat temu była bezużyteczna?

Niektórzy lubią OEM look & feel, taki gust

Często widzę w klubie BMW jak ludzie do e46 czy e39 wrzucają oryginalne navi, tyle funkcjonalności w nich co nic, ale ładnie wygląda, zgodnie z epoką

  • Lubię to 1
Link to post
Share on other sites
2 godziny temu, CrisPell napisał:

lu2kqGy.png

 

W Game Passie masz za darmo pod warunkiem opłacania subskrypcji. Wczoraj akurat pobrałem tę gierkę w game passie :P Drogo kupiłeś, prawie 200 pln. Grę masz na Enebie za 131,45 zł :  https://www.eneba.com/pl/xbox-forza-horizon-5-pc-xbox-live-key-global-1/instantgamecodes?product=digital&currency=PLN&utm_source=google-ads&utm_campaign=&utm_adid=&utm_term=&device=c&utm_content=PMax: Shopping | Poland | Xbox&gclid=CjwKCAjws7WkBhBFEiwAIi168-Ha18ftdPif_D_gn2jQoa9uijAOb_ZgpONCRYWGTNojgQZpM8evrxoCvpkQAvD_BwE

Edytowane przez Tomi29
  • Haha 2
Link to post
Share on other sites
Teraz, Tomi29 napisał:

 

W Game Passie masz za darmo pod warunkiem opłacania subskrypcji. Wczoraj akurat pobrałem tę gierkę w game passie :P

 

Wolę grę mieć niż wiecznie "pożyczoną".

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites
2 godziny temu, Tomi29 napisał:
No ale jak przejdziesz, to co będziesz do gry wracał? Chociaż w sumie Forza jest graficznie bardzo ładną grą to dla relaksu może i warto czasem wrócić. 


Nie, będę ją przechodził tak długo jak będę chciał. A nie bulił za coś co i tak nie wykorzystam w pełni.

 

2 godziny temu, Tomi29 napisał:
 
Drogo kupiłeś, prawie 200 pln. Grę masz na Enebie za 131,45 zł


Ta za samą podstawkę tutaj mam full pakiet.

Wysłane z mojego Oneplus 11 5G przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez CrisPell
Link to post
Share on other sites

@CrisPell, nie rozumiem twojej reakcji na mój wcześniejszy post, z czego się śmiejesz? Co do wersji premium gier to nie bawię się w to, szkoda mi kasy żeby bulić za wersje premium gier.

2 godziny temu, Tomi29 napisał:

No ale jak przejdziesz, to co będziesz do gry wracał? Chociaż w sumie Forza jest graficznie bardzo ładną grą to dla relaksu może i warto czasem wrócić. 

 

Chodzi mi o tego posta i twoją reakcję na niego.

20 minut temu, CrisPell napisał:

Ta za samą podstawkę tutaj mam full pakiet.
 

 

A niby co ma ten full pakiet? Sorry znalazłem odpowiedź w necie :rotfl: i tak nie przekonuje mnie wersja premium, zresztą podobnie jak z innymi grami w wersji premium, po co przepłacać.

Edytowane przez Tomi29
  • Haha 1
Link to post
Share on other sites
11 minut temu, Tomi29 napisał:

A niby co ma ten full pakiet? Sorry znalazłem odpowiedź w necie :rotfl: i tak nie przekonuje mnie wersja premium, zresztą podobnie jak z innymi grami w wersji premium, po co przepłacać.

 

Co mnie obchodzi, że cię nie przekonuje? Przepłacić to można kupując tą samą zawartość, a nie biorąc dodatkowe DLC, które samodzielnie kosztują więcej, a ja je chcę mieć.

  • Lubię to 1
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
Na Steamie gra też nie jest Twoją własnością:]
Łapiesz mnie za słówka. Ale na pewno nie płącę za nią miesięcznie

Wysłane z mojego Oneplus 11 5G przy użyciu Tapatalka

Link to post
Share on other sites
W dniu 16.06.2023 o 10:52, GreQonE napisał:

Niektórzy lubią OEM look & feel, taki gust

Często widzę w klubie BMW jak ludzie do e46 czy e39 wrzucają oryginalne navi, tyle funkcjonalności w nich co nic, ale ładnie wygląda, zgodnie z epoką

 

Generalnie ta nawigacja nie występowała oryginalnie w tym modelu, jest to znacznie nowsze radio z Peugeotów 508/3008/308 czy Citroenów DS4/DS5

Ta przekładka to nie było takie 1 do 1 łatwe i przyjemne, trochę pracy musiałem w to włożyć. Musiałem zaprojektować również nowe mocowanie pod ekran, który normalnie by tam nie pasował. 

Efekt miał być taki, by wyglądało to na oryginalne lecz nim nie było. Na samej nawigacji mi nie zależało, a chińskich radyjek z Androidem nie zamierzałem ładować. 

Poza widoczną nawigacją, mam jeszcze dostęp do zarządzania funkcjami samochodu, mogę sprawdzać aktualny ich stan i załączać według woli. 

Podgląd temperatury oleju w skrzyni czy w silniku, gdzie normalnie nie ma takich danych pokazanych, jest co najwyżej temperatura płynu chłodniczego. To że można wykonywać połączenia to pomijam, bo to oczywiste. 

Kamera cofania, czujniki PDC, obowiązujące limity prędkości. Nagłośnienie w aucie zostało zmienione na oryginalnie występujące JBL'e do tego brakowało mi porządnego DAC'a by cieszyć się dobrą jakością streamingu po bt. Głównie dla tego DAC'a który w tej radionawigacji występuje uznałem, że warto to zrobić.

I efekt moim skromnym zdaniem jest zadowalający i wygląda to jak rozwiązanie fabryczne.

Może to dla kogoś jest jak gó**o z taryfy spoconego taryfiarza, a dla mnie jest to satysfakcja bo zrobiłem to sam, jedyną pomoc miałem przy druku 3D bo musiałem wydruk zlecić na zewnątrz. 

 

Edytowane przez Andrew
  • Lubię to 5
Link to post
Share on other sites
15 godzin temu, Tomi29 napisał:

A propo Forza Horizon 5, nie działa mi w tej grze pad od PS4:/ , sorry za offtop.

zepsuł mi się odbiornik od xbox360 do PC, i musiałem podpiąć od ps4 (mam w domu ps4), nie dosć, że masa zabawy aby to ustawić, to pad nie wygodny dla jakiegoś dziecka 4 letniego. I tak, mam w domu ps4 i przechodzę na niej gry czasem.
image.png.585bf6e94d58e9678fcdca9d272eea02.pngimage.png.f5c8ae86a1c58cf25ce494957deb93b0.png

Nie będę gorszy od Was :D

16 godzin temu, jozek23 napisał:

Trzeba było brać na Islandzkim microsoft store

 

Zaletą MS store jest to, że grę masz i na xbox i na PC, nie każdy ma xboxa ale warto to wziąć pod uwagę. Na steam z kolei cała reszta na +

17 godzin temu, Tomi29 napisał:

@CrisPell, nie rozumiem twojej reakcji na mój wcześniejszy post, z czego się śmiejesz? Co do wersji premium gier to nie bawię się w to, szkoda mi kasy żeby bulić za wersje premium gier.

19 godzin temu, Tomi29 napisał:

ja tylko biorę całe, bo taniej wychodzi, niż DLC osobno. Inna kwestia, że niektóre gry mają DLC lepsze niż podstawka (borderlands 1, GTA IV), a niektóre mają DLC taki szrot, że szkoda w to grać.

  • Lubię to 2
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
9 minut temu, grzech1991 napisał:

zepsuł mi się odbiornik od xbox360 do PC, i musiałem podpiąć od ps4 (mam w domu ps4), nie dosć, że masa zabawy aby to ustawić, to pad nie wygodny dla jakiegoś dziecka 4 letniego. I tak, mam w domu ps4 i przechodzę na niej gry czasem.

 

Pisz bardziej po polsku bo ciężko zrozumieć :D

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...