Skocz do zawartości

Co ostatnio kupiliście?


Recommended Posts

16 godzin temu, CrisPell napisał:

Ech, a ja głupi na premierę kupowałem tą grę za prawie 280zł. Nigdy więcej. Lepiej poczekać i kupić jak @Tomi29

 

Na premierę 29 stycznia 2022 o 8:25 za wersję ultimate płaciłem na steamie 190 zł. Coś przepłaciłeś

Kupiłem na premierę bo jedynkę spiraciłem, a dla mnie to jedna z lepszych gier w jakie grałem.

 

 

12 godzin temu, zbiku90 napisał:

Rozgrzeszam, ale nie rób tak więcej ;) Tym bardziej że czytam po opiniach, że nie jest nawet tych 60zł warta, trzeba spokojnie poczekać aż będzie w XGP, albo ktoś rozda za darmo :D

dying light 1 rozdali po 8 latach, to poczekasz jeszcze.

 

image.png.fe0d04718e3e09836b91f4386d71fb80.png

Edytowane przez grzech1991
  • Lubię to 1
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
2 godziny temu, grzech1991 napisał:

dying light 1 rozdali po 8 latach, to poczekasz jeszcze.

No właśnie. Zainstalowałem, pograłem parę godzin i leży gdzieś w ciemnym kącie na dysku. Sama gra niby ok, ale sterowanie i nieczytelne menu mnie odrzuciło. A nie brakuje opinii że dwójka jest gorsza od jedynki pod względem np. klimatu. Ale chętnie sprawdzę kiedyś, powiedzmy za 30zł, mogę poczekać :D Aktualnie już i tak mam taką bibliotekę gier że nie wiem czy mi życia wystarczy żeby każdej przynajmniej po godzinie spróbować.

Link to post
Share on other sites
8 godzin temu, grzech1991 napisał:

Na premierę 29 stycznia 2022 o 8:25 za wersję ultimate płaciłem na steamie 190 zł. Coś przepłaciłeś

 

No tak to był mój drugi poziom głupoty, bo brałem pudełko w mediaexpertach. Napaliłem się jak głupi.

Gra mi się bardzo podobała, ale poziom błędów jaki mnie spotkał + sam fakt ceny jaką dałem nie był tego wart.

Dojrzała gra (najmniej po roku) smakuje najlepiej.

  • Popieram 3
Link to post
Share on other sites

@up

Dla tego nie kupuje się preorderów .... noł preorders !!!!

Nie w obecnych czasach i realiach  ,gdzie gry wydaje się  nie skończone  wręcz robione na kolanie ,bo tak terminy każą  wydawcy/producentowi .  Potem machnie się  1-2 ... 10 patchy i będzie ok w sumie nikt się nie połapie ,ewentualnie da się jakieś  oficjalne przeprosiny na twiterze i będzie malina .

 

 

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
W dniu 11.06.2023 o 11:53, AudiAWX napisał:

Dalej twierdzę że nie lubię ipsa, ale ta cena robi swoje.

W domu mam oled, IPS, TN i VA. W pracy 2x IPS. No to do pulpitu VA, do gier OLED. Na IPS nie grałem, to się nie wypowiem. Ale do windowsa szrot matryca, brak czerni i zero zalet.

W dniu 11.06.2023 o 18:48, CrisPell napisał:

Gra mi się bardzo podobała, ale poziom błędów jaki mnie spotkał + sam fakt ceny jaką dałem nie był tego wart.

 

Ja miałem problem aby odpalić, bo miałem 2x3060 na starych sterownikach w kompie co odblokowywały kopanie, i nie mogłem ich zaktualizować. Bez tego gra nie działała xD

22 godziny temu, raiders napisał:

Dla tego nie kupuje się preorderów .... noł preorders !!!!

 

Dying Light 2 udana gra, na premierę też. Oceny ciut słabsze na steamie niż 1, ale nadal dobre. Serio, ja nie grałem długo ale akurat tutaj z oddania honoru twórcom jnestem zadowolony. Gorzej, że kupiłem preorder fallouta 76 xD To było splunięcie w twarz, i nawet nie jakością gry, tylko tym, że po 3 miesiącach kosztował 30 zł.

 

 

W dniu 11.06.2023 o 12:57, zbiku90 napisał:

Sama gra niby ok, ale sterowanie i nieczytelne menu mnie odrzuciło. A nie brakuje opinii że dwójka jest gorsza od jedynki pod względem np. klimatu.

Nie no menu jest czytelne, sterowanie też mają fajnie dopracowane do parkouru - ta gra tym stoi. Natomiast dzisiaj po odpaleniu trąci grafiką. No i trzeba pograć aby się wkręcić. Ja mam tak, że jak gra jest w co-opie to może być słaba, a i tak jestem zadowolony, że gram se z ziomem. Np. większości wad fallout 76 nie widziałem.

Link to post
Share on other sites
44 minuty temu, grzech1991 napisał:

sterowanie też mają fajnie dopracowane do parkouru - ta gra tym stoi.

 

Na początku nie było, pamiętam, że był przez dłuższy okres czasu problem by z budynku zeskoczyć z przewrotem. Tą drogą jak przedstawiali w tutorialu nie działało za każdym razem ginąłem. Dopiero jakoś kombinacją ze skokiem przed lądowaniem to się udawało.

Całą grę przeszedłem w coopie i tam te błędy były bardzo widoczne. Rzecz, która mnie :[, że po skończonej grze cały progress gry był u drugiej osoby, a u mnie zachowała się tylko postać.

Edytowane przez CrisPell
Link to post
Share on other sites
@raiders dobrze się trzyma tej kratki? Nie lata jak nie powiem co i gdzie?
Trzyma się bdb , wręcz był problem aby zamontować go w kratce. Musiałem lekko palcami roschylic ten zacisk i jak już naszedł na kratkę to doochnalem cały uchwyt do końca.
Ten zacisk na kratkę jest gumowany także duży plus.

Telefon też fajnie sienteyzma w uchwycie i te "łapki" co trzymają tel też są gumowane.
Link to post
Share on other sites

Jakiś czas temu wstawiałem tutaj komponenty jakie kupowałem do pedżota w celu zmiany radia na radionawigację ze znacznie nowszego modelu. 

Nie pochwaliłem się po prawdzie efektem tych prac, dlatego wstawię teraz jako "zamontowany zakup"  :D 

 

image.thumb.png.74b5b00acf871c07b3d6640391f12329.png

 

Edytowane przez Andrew
  • Lubię to 5
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites



@marik81 widać, że ją gnie na końcu do dołu.

Myślałem o tym, bo spotkałem się z takimi opiniami wcześniej. Sprawdzałem to czy ją wygina i nic takiego się nie dzieje. To chyba tylko zdjęcie tak wyszło. Zmierzyłem sobie odległość od piwnicy po montażu jak obudowa była na boku i jak w pionie. Różnica to niecałe 3mm. Zobaczę za tydzień gdzieś czy coś więcej opadnie. Konstrukcja tej karty jest mocno sztywna, ale nie wykluczam jakiejś podpórki jak więcej opadnie.
Link to post
Share on other sites
11 godzin temu, Andrew napisał:

Jakiś czas temu wstawiałem tutaj komponenty jakie kupowałem do pedżota w celu zmiany radia na radionawigację ze znacznie nowszego modelu. 

Nie pochwaliłem się po prawdzie efektem tych prac, dlatego wstawię teraz jako "zamontowany zakup"  :D 

 

 

 

Wygląda jak guwno z mercedesa spoconej złotówy XD

  • Lubię to 3
  • Smutne 1
  • Że co, proszę? 1
  • Haha 1
Link to post
Share on other sites



@marik81widać, że ją gnie na końcu do dołu.

Rację miałeś. Dziś znów wziąłem z pracy wysokościomierz, bo nie dawało mi to spokoju. Pograłem godzinę, mierzę i okazało się, że kolejne 2mm poszła w dół. Ktoś kiedyś powiedział, że potrzeba jest matką wynalazków, więc na szybko wleciało takie coś, zrobione z tego co w domu pod ręką było6d5b63db425b10743c0f3c2fef512860.jpg3d8c6e299b04a9587aab0703d1ed8ca4.jpg
  • Lubię to 6
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...