Skocz do zawartości

Co ostatnio kupiliście?


Recommended Posts

W dniu 4.06.2023 o 22:12, FeX napisał:

Patrzę na wykres z frequency response i myślę spoko to kupiłem na testy SRH240A w promce. Potem czytam opinie i sporo osób pisze, że grają jak karton i skrzypią jak stara szafa. Trzeba się przekonać :D

 

Słuchawki przyszły, trochę potestowałem.

 

Jeśli chodzi o wykonanie to jest słabo. Wszechobecny plastik, cały pałąk oraz prowadnica wewnątrz, co nie wróży dobrze na przyszłość. Strasznie cienkie kable, które mają efekt mikrofonowy (dla mnie nadają się tylko do wymiany). Nausznice twarde, mocno sztuczne, bardzo budżetowe, za 20-25zł znajdziemy lepsze chińskie.

 

Dźwięk... Po przeczytaniu opinii ze sklepów/peppera myślałem, że naprawdę będzie karton i pudełko w dźwięku, ale nie ma tragedii, przynajmniej na AIM SC808. Strojenie jest znośne, co z resztą po wykresie widać.

14102013_1.jpg

 

Basu w sam raz, nie są jazgotliwe. Niestety sceny trzeba szukać gdzie indziej, bo tutaj jej nie znajdziemy, grają bardzo wąsko. Brakuje też zwyczajnie detali, zlewa się sporo. Przy cenie 99zł na promocji mam nadal mieszane uczucia i nie wiem, czy bym je komuś polecił. Większość odbije się od tego, że nie mają dużo basu, a teraz to w modzie.

  • Lubię to 1
  • Dzięki 2
Link to post
Share on other sites
45 minut temu, Tomi29 napisał:

 

 

Ech, a ja głupi na premierę kupowałem tą grę za prawie 280zł. Nigdy więcej. Lepiej poczekać i kupić jak @Tomi29

Przeszedłem na takich bugach w coopie, że głowa mała.

Edytowane przez CrisPell
  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites
4 godziny temu, CrisPell napisał:

Ech, a ja głupi na premierę kupowałem tą grę za prawie 280zł. Nigdy więcej

Rozgrzeszam, ale nie rób tak więcej ;) Tym bardziej że czytam po opiniach, że nie jest nawet tych 60zł warta, trzeba spokojnie poczekać aż będzie w XGP, albo ktoś rozda za darmo :D

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
10 godzin temu, zbiku90 napisał:

Rozgrzeszam, ale nie rób tak więcej ;) Tym bardziej że czytam po opiniach, że nie jest nawet tych 60zł warta, trzeba spokojnie poczekać aż będzie w XGP, albo ktoś rozda za darmo :D

 

XGP czyli game pass? nie licz na to, że Dying Light 2 będzie w game passie:rotfl: Moim zdaniem gierka jest warta tych 60 zł, wczoraj zacząłem grać i jak na razie podoba mi się. Oglądałem jakieś gameplaye ale co innego samemu zagrać. @zbiku90 a te opinie to czytałeś pewnie na stronie z tą promką na Pepperze :> ilu graczy tyle opinii, jednym się podoba innym nie.

Edytowane przez Tomi29
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...