Skocz do zawartości

Co ostatnio kupiliście?


Recommended Posts

2 godziny temu, GreQonE napisał:

Elektryk nie był w stanie ogarnąć skrętki kat. 6 żeby zestawiała połączenie powyżej 100BASE-T, tak więc czas samemu się zabrać za robotę

 

 

Może źle zarobiona z któreś strony i jedna para nie działa. 

Link to post
Share on other sites
3 godziny temu, AudiAWX napisał:

Klawiaturę membranową hyperx bo mnie coś trafi. Trzeci mechanik padł w pół roku. Logitech to chyba gównolitu do produkcji klawiszy używa. Dość. Nie ma jak gumeczki. emoji1787.png b4ecb7ddd5e136001bad47ba98d6f479.jpg

 

 

To ja nie wiem co ty z tymi mechanikami robisz :). mój od Logitecha działa już 7 rok be zająknięcia.

Edytowane przez kazadan666
Link to post
Share on other sites
4 godziny temu, Andrew napisał:

Może źle zarobiona z któreś strony i jedna para nie dział

 

ELektryczne połączenie niby mają według testera, sprawdzimy jak dojdzie porządny tester

Link to post
Share on other sites
@raiders
Jak dostaniesz i poużywasz ten wzmacniacz do wifi to daj znak czy to cokolwiek warte - czasami zrywa mi połączenie w nowym mieszkaniu, a nie będę ciągnął 10m kabla od routera i szukam rozwiązania
@tomo27 wzmacniacz pracuje i robi robotę.
Podłączyłem go we wtorek ok17 Konfiguracja dość prosta, apka na smartfon.
Co ważne wzmacniacz musi./ powinien być w połowie zasięgu głównej sieci WiFi.

Wzmacniacz mam podłączony u córki w pokoju na dole nad jej pokojem mam swoją sypialnie i tam główny router.
Poprawa sygnału ... Kolosalna. Bez wzmacniacza na dole komórki laptop. Łapał jedna czasami dwie kreski zasięgu WiFi.
Ze wzmacniaczem jest na full co zszokowalo i co chyba ważniejsze cały czas trzyma na full nic nie zrywa nic nie spada .

Za pomocą apki można kontrolować podłączone urządzenia .

Zobaczę jak w dłuższym okresie czasu to się spisze ale powinno być ok .
Na minus to trochę te diody na wzmacniaczu dają po oczach w nocy.
Jeśli chciało by się pokryć większy obszar tym wzmacniaczem to kolejny powinien być w połowie zasięgu tego pierwszego itd.
  • Lubię to 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...