Skocz do zawartości

Co ostatnio kupiliście?


Recommended Posts

W dniu 16.02.2023 o 11:31, maku1980 napisał:

Modernizacja poczciwej i5 4460

Screenshot_2023-02-16-10-35-16-51_dc00545bd3b8828f033a02ac25b2d36d.jpg

 

Ile dałeś za to wszystko? Nad podobną specyfikacją pc się zastanawiam, tylko karta graficzna zostaje RTX 3050, którą kupiłem z miesiąc temu. Z czasem zmienię grafikę na coś mocniejszego.

W dniu 23.02.2023 o 08:22, ALF napisał:

Grę Atomic Heart u grubego

Atomic-Heart.jpg

  Pokaż ukrytą zawartość

Pozycja obowiązkowa jak komuś pasił Bioshock, Fallout, Prey i Portal... do tego na moim starym kalkulatorze śmiga jak zła. Idealna optymalizacja, aż dziw w dzisiejszych czasach - przetarłem dwa razy oczy ze zdumienia.

 

 

Pobrałem tą gierkę z Game Passa, no optymalizacja jest mega, u mnie chodzi na maksymalnych ustawieniach w FHD. Okolice 73 fps praktycznie cały czas, miks najwyższych i wysokich ustawień, bez DLSS.

Edytowane przez Tomi29
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
1 godzinę temu, Tomi29 napisał:

Pobrałem tą gierkę z Game Passa, no optymalizacja jest mega, u mnie chodzi na maksymalnych ustawieniach w FHD. Okolice 73 fps praktycznie cały czas, miks najwyższych i wysokich ustawień, bez DLSS.

Mimo to radziecką produkcję należy opluć i nie zostawić na niej suchej nitki. 

  • Haha 1
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
40 minut temu, Succubus napisał:

 

Ilustracja - głównie pastele (różne), akwarela, rzadko olej, no i na tablecie.

A z innych to np skład itp ...

Pochwal się kiedyś jak możesz, chętnie zerknę.

Link to post
Share on other sites
11 minut temu, Gregu82 napisał:

powróciły wspomnienia które spowodowały przesiadkę u mnie na 14 pro 256gb Deep Purple

 

Nie ma to jak ładnego jabłkofona wykonanego z porządnych materiałów wpakować w ordynarną gumę. :( Kupiłbyś jakieś eleganckie przezroczyste etui, żeby nadgryzione jabłko kuło w oczy bliżniego... Polecam Spigen UltraHybrid. Nie lepiej było poczekać na 15? Wreszcie mają nadrobić aparatami do konkurencji.

Edytowane przez Karister
Link to post
Share on other sites
Teraz, Karister napisał:

 

Nie ma to jak ładnego jabłkofona wpakować w ordynarną gumę. :( Kupiłbyś jakieś eleganckie przezroczyste etui, żeby nadgryzione jabłko kuło w oczy bliżniego... Nie lepiej było poczekać na 15? Wreszcie mają nadrobić aparatami do konkurencji.

hahah, smieje się bo zdaje sobie sprawę z tego, ale jak tylko klupiłem tel, poszedłem to pierwszego lepszego sklepu po jakies tanie etui, bo u mnie w kraju to tylko Amazon mnie ratuje jesli chodzi o gadzety do tel. Więc na miesiąc jeszcze tel musi zostać w wieśniackim etui.... (z polski przyjedzie do mnie spigen)

Link to post
Share on other sites
Godzinę temu, drVanSteiner napisał:

A bo wrzucają tu wszystkie zakupy, nawet firmoweemoji1787.png

Już się  kiedyś zastanawiałem  czy   nie wrzucić  faktury z roboty za stół spawalniczy  do robota (250tys € ) ,albo  faktury za całego robota laserowego (~ 9 baniek € )

ciekawe czy lajki by się zgadzały :co:

  • Lubię to 4
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
2 godziny temu, drVanSteiner napisał:

A bo wrzucają tu wszystkie zakupy, nawet firmoweemoji1787.png

on to chyba wrzuca zakupy dla kogoś a nie dla siebie. to tak jakby ktoś pracujący w salonie samochodowym wrzucał samochody swoich klientów

Link to post
Share on other sites
6 godzin temu, drVanSteiner napisał:

A bo wrzucają tu wszystkie zakupy, nawet firmowe

 

4 godziny temu, raiders napisał:

Już się  kiedyś zastanawiałem  czy   nie wrzucić  faktury z roboty za stół spawalniczy  do robota (250tys € ) ,albo  faktury za całego robota laserowego (~ 9 baniek €)

 

Jak zakup na własną DG, to co w tym takiego? Ktoś kupił i korzysta. Natomiast zakup na firmę, w której akurat się robi jako szeregowy pracownik i ma dostęp do jej FV, to trochę kuriozum.

Link to post
Share on other sites

Czy jest gdzieś napisane iż nie można wrzucać zakupów na firmę? Tak się część "ciska" o to kolejny raz. Kupuję bo jest mi to potrzebne do wykonywania powierzonych mi obowiązków. Nie ma znaczenia dla mnie czy jest to 5 telefonów i 10 drukarek. Nie wrzucam przecież (dzierżaw, leasingów, faktur sprzedażowych) a tylko dokonane przeze mnie zakupy swoimi "ciężko" zarobionymi pieniędzmi. Więc w czym jest rzecz?. Jeśli robię coś źle niech moderator napisze, iż mam zaprzestać niedozwolonych praktyk. 

image.thumb.png.b27078064aca3695e577a948c8c39ddf.pngimage.thumb.png.4f9c726eefd685bd57e6499f09edd64d.png

  • Lubię to 1
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
18 godzin temu, kazadan666 napisał:

Więc w czym jest rzecz?. Jeśli robię coś źle niech moderator napisze, iż mam zaprzestać niedozwolonych praktyk. 

Ja to w ogóle nie rozumiem, co tu robią wrzuty zakupów "niekomputerowych" zupełnie niezwiązanych z technologią... ale to już tak daleko zaszło, że za chwilę będą zdjęcia papieru toaletowego i pasty do zębów.

Link to post
Share on other sites
W dniu 11.12.2010 o 23:27, Igoruss napisał:



Więc jeśli ostatnio kupiliście coś do swoich komputerów (lub niekoniecznie) to możecie się tym pochwalić i podzielić wrażeniami. Najlepiej jakbyście dawali link do strony z przedmiotem. http://forum-dev.benchmark.pl/public/style_emoticons/default/wink.gif
 

Zdaje się, że nie do końca masz rację. Można zgodnie z opisem wstawiać każdy zakup :)

Edytowane przez kazadan666
  • Lubię to 1
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...