Skocz do zawartości

Co ostatnio kupiliście?


Recommended Posts

14 minut temu, drVanSteiner napisał:

A jakie to ma znaczenie dla@Krzysko jaki macie internet i ile płacicie?emoji848.png
On nie ma wyboru, bo ma jednego operatora
 

Wiesz w zasadzie to ja też mam jednego operatora INEA. Mogę zmienic na innego nawet z asymetrycznym internetem tylko zero interesu na tym zrobie bo nawet jak inny operator na stronie internetowej nic nie pisze po wyszukaniu adresu to w Regulaminie juz pisze, że jesli dzierżawią łącze nalezy doliczyc 20-40 zł za utrzymanie łącza. Wiec zmiana nie opłacalna, a tym bardziej bez sensu i co z tego, ze mam wybór operatora?

 

Na innym forum pojawili sie tacy twierdząc, że mają od lokalnego operatora symetryk za 30-40 zł w co nawet trudno uwierzyc patrzac na ceny w internecie, ale sie zapiera i koniec.

Link to post
Share on other sites



Nowy net. Niestety inni operatorzy nie chcą wejść w mój region i jestem skazany jak na razie na jednego... 
 

Chciał bym nie mieć wyboru i być skazany na takiego neta...
Jednak mam taki dobrobyt że wokół mnie jest 3 operatorów (orange, netia , vectra)

Ale nikt nie chce światełka przyłączyć pod mój dom ....




 
Na innym forum pojawili sie tacy twierdząc, że mają od lokalnego operatora symetryk za 30-40 zł w co nawet trudno uwierzyc patrzac na ceny w internecie, ale sie zapiera i koniec.


Jest to możliwe, ale ten net to od jakiegoś Janusza biznesu lub małej fitemki lokalnej.
U mnie znajomi też na jednym osiedlu płacą za neta 400/400 całe 49zl, ale dostawca jest jakaś firemka lokalna i obsługuj raptem 15- 20.domkow na osiedlu .
Link to post
Share on other sites
2 godziny temu, robinek09 napisał:

czy szkoda zachodu

Przy tych procach każdy 1C ma znaczenie, ja bym nie oszczędzał i wykosztował się te ekstra kilka PLN

 

Przy montażu zwróć uwagę na moment obrotowy przykręcania socketu, inaczej może być albo brak odpalenia albo niestabilność

  • Lubię to 1
Link to post
Share on other sites
Przy tych procach każdy 1C ma znaczenie, ja bym nie oszczędzał i wykosztował się te ekstra kilka PLN
 
Przy montażu zwróć uwagę na moment obrotowy przykręcania socketu, inaczej może być albo brak odpalenia albo niestabilność

Termal G. Już do mnie jedzie , co do montażu patrząc na YT tragedii nie ma klucz dynamometryczny w razie W mam (i to nie jeden , rower z Carbonu) dzięki i pozdrawiam
Link to post
Share on other sites
2 minuty temu, robinek09 napisał:

klucz dynamometryczny w razie W mam

 

Większość kluczy się nie nadaje, tam jest z tego co pamiętam śruba na 0,6-0,9 nm, ciężko klucz w taki przedział ustawić :D

  • Lubię to 1
Link to post
Share on other sites

Na cashbacka co prawda się nie załapałem, ale po przedłużeniu gwarancji o rok dostałem kalibrację z firmy skalibruj.tv

 

Dysk NVME Gen4 KC3000 2 TB (Właśnie dlatego w przeszłości kupiłem Mobasa na chipsecie X570)

I jakiś czas temu złapałem customowy przewód - Hybryda occ (Balans) do Nighthawków, na który czekałem bardzo długo... ;)

Przewód optyczny HDMI 2.1 10m. firmy Claroc, na który pewnie też się naczekam. Ani komputronik, ani X-kom nie ma tego od ręki.
Jak w tym tygodniu się nie pojawi, to zamówię na allegro.

Wczoraj dwie części KOTOR'a wziąłem na gogu. (To mój pierwszy kontakt z tymi produkcjami :O)
 

samsungs95b-qe55s95bat.jpg

kc3000.jpg

hybrydaocc.jpg

Edytowane przez Fikuzi
  • Lubię to 4
  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...