Skocz do zawartości

Co ostatnio kupiliście?


Recommended Posts

 

 

Haha

 

To akurat bardzo zła wiadomość chyba dla każdego, bo pomijając problemy techniczne, Andromeda to dość przyjemna gra na długie godziny, z pełną patosu, ale jednak wciągającą historią, której kontynuację z chęcią zobaczyłoby pewnie ponad 90% osób, które grę kupiły, a nie znają ją z YT. 

 

Problem tej produkcji nie polega na tym, że jest jakoś strasznie słaba, ale raczej na tym, że aby przeskoczyć postawioną przez Trylogię poprzeczkę, potrzebna byłaby gra skrajnie wybitna i bez skazy.

  • Popieram 3
Link to post
Share on other sites
Trylogię poprzeczkę, potrzebna byłaby gra skrajnie wybitna i bez skazy.

Co przy wywindowanej cenie Andromedy w dniu premiery i jej wymagającej oprawie graficznej  zniesmaczyło wielu ludzi, którzy wyczekiwali tej gry. Jeszcze pamiętam jak kupowałem ME3 w dniu premiery w sklepie w cenie 100 zł - to co się teraz dzieje to dla mnie abstrakcja...

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Andromeda mi się bardzo podobała - ciekawa historia, dobra walka, zwiedzanie planet też na plus. Były jakieś glicze/ dziwne animacje itp. ale ja gram w grę, a nie staram znaleźć wszystkie możliwe błędy.

  • Popieram 5
Link to post
Share on other sites

Cóż, pamiętam czasy, kiedy za 10zł można było kupić paczkę Marlboro i piwo w knajpie, ale nie myślę o tym za każdym razem, kiedy wychodzę do miasta ;)

  • Popieram 6
Link to post
Share on other sites

 

 

ale nie myślę o tym za każdym razem, kiedy wychodzę do miasta

Ot taki sentyment z mojej strony, bo ME3 było i jest dla mnie takim świętym Graalem - przykład gry, w której bugi były mało uciążliwe już w dniu premiery i za niedużo dostałem grę, do której BEZPŁATNE dodatki były wypuszczane przez bagatela rok - były również płatne i kto chciał ten je kupił.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dawno temu wychodziły gry praktycznie bez bugów, a jeśli ktoś jakiś większy znalazł - studio odpowiedzialne za daną produkcję stawało się obiektem kpin całej sceny. Gry, jak dosłownie wszystko, są obecnie na tyle złożone, że nie sposób ustrzec się błędów, zwłaszcza w przypadku PC, gdzie ilość możliwych konfigów jest w zasadzie nieskończona.


Podczas kilkudziesięciu godzin z Andromedą ani razu nie miałem sytuacji, kiedy w wyniku błędu nie mogłem posunąć dalej fabuły, a dokładnie takie atrakcje spotkały mnie w DoW 3 i Prey'u. Nikt jednak nie hajpuje niedoróbek w tych produkcjach, tak, jak miało to miejsce z ostatnim ME i jego krzywymi ryjami.

  • Popieram 3
Link to post
Share on other sites

 

 

to chyba musisz być niecierpliwym człowiekiem bo w Polsce można dostać ten model

No to prawda, czasem jestem w gorącej wodzie kąpany :P

 

 

Unitra to nie może raczej być jakaś skomplikowana konstrukcja jak wiesz mam skłonności do rozkręcania wszystkiego więc jak masz blisko do warszawy to chętnie rozkręcę

To jest Polska myśl techniczna, nie jest to jakieś skomplikowane ale niektóre małe części mogą być dość istotne :D 

Link to post
Share on other sites

Ja tak samo mam, to możemy razem porozkręcać coś ;)

Koniecznie coś drogiego i najlepiej z plombą :D

To jest Polska myśl techniczna, nie jest to jakieś skomplikowane ale niektóre małe części mogą być dość istotne :D

Czuje, że mi nie ufasz i chyba powinnam walnąć focha  :/

Edytowane przez Magdalenka
  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Sam zaraz po premierze remastera zaliczyłem ponownie GF. Jest nadal równie wspaniałe ;) Przypomniałeś mi własnie że wyszła tutaj nowa pozycja więc zakupiłem:

 

http://cdn.akamai.steamstatic.com/steam/apps/569860/header.jpg?t=1494341344

  • Popieram 7
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...