Skocz do zawartości

Co ostatnio kupiliście?


Recommended Posts

Jeśli ktoś chciałby pograć razem to napiszcie priva z nickiem do konta ps4 ;)

Nie radzę grać na 64 graczy. To jest kpina, że ta gra tak działa, a dziennikarze w swoich recenzjach nie odnoszą się nawet do tych problemów.

 

Średnia liczba kl./s to jakieś 40, a spadki do 20+ fps to normalka. Ponadto gra wygląda jak na najniższych ustawnieniach na PC. Kupiłem wersję na PS4, zagrałem godzinę i oddałem do sklepu. Premka na PC już kupiona, bo gra się wybornie.

Edytowane przez Antiax
  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Nie radzę grać na 64 graczy. To jest kpina, że ta gra tak działa, a dziennikarze w swoich recenzjach nie odnoszą się nawet do tych problemów.

 

Średnia liczba kl./s to jakieś 40, a spadki do 20+ fps to normalka. Ponadto gra wygląda jak na najniższych ustawnieniach na PC. Kupiłem wersję na PS4, zagrałem godzinę i oddałem do sklepu. Premka na PC już kupiona, bo gra się wybornie.

Ja tam spadków nie widze wszystko śmiga przy 64. Nie ogarniam celowania na padzie... Jutro chyba kupie przejściówke na myszke. Dajcie nicki to zagramy :)

Link to post
Share on other sites
Ja tam spadków nie widze wszystko śmiga przy 64. Nie ogarniam celowania na padzie... Jutro chyba kupie przejściówke na myszke. Dajcie nicki to zagramy

 

Jest jeden wielki spadek + dynamiczna rozdziałka więcej w opisie filmu

Edytowane przez Kubuś73
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Jest jeden wielki spadek + dynamiczna rozdziałka więcej w opisie filmu

Polecam oglądać od 5:57 - tak właśnie ta gra działa przez większość czasu przy 64 graczach.

 

Jasne jest, że tam gdzie nie ma wielu graczy na ekranie to fpsów jest zdecydowanie więcej, ale w czasie akcji, strzelania itd. ta gra jest, w moim odczuciu, niegrywalna. 

Edytowane przez Antiax
Link to post
Share on other sites

Polecam oglądać od 5:57 - tak właśnie ta gra działa przez większość czasu przy 64 graczach.

 

Jasne jest, że tam gdzie nie ma wielu graczy na ekranie to fpsów jest zdecydowanie więcej, ale w czasie akcji, strzelania itd. ta gra jest, w moim odczuciu, niegrywalna.

 

Jutro odsyłam, lagów nie mam natomiast mapy są beznadziejne i nudne. Kupie bf4 który jest o niebo lepszy od tej wychwalanej 1.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   2 użytkowników

×
×
  • Dodaj nową pozycję...