Skocz do zawartości

Co ostatnio kupiliście?


Recommended Posts

Doszły również buty

Drugą parę butów (różne modele cenowo Twój przedział) tej firmy użytkuję na co dzień i powiem Ci, że naprawdę u mnie zdają egzamin.

Zwykle przecierają mi się na spodzie (pięta), drugi rok i nie ma dziury.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Mam ponad 100 godzin spędzone w tej grze, pamiętam że była bardzo fajna, więc widząc ją za takie grosze kupiłem dla brata, któremu spodobała sie i chciał mieć własny egzemplarz

 

Lada moment za 60 zł będzie BF4 Premium na Originie. Podstawka + wszystkie dodatki. 

A sam BF4 pewnie za ~30 zł.

 

Więc lekka wtopa :) Ale niech służy bratu, mi niedługo stuknie 400h.

Link to post
Share on other sites

W połowie tygodnia odbieram telefon z naprawy, więc pewnie dopiero w przyszły weekend będę miał okazję je przetestować w terenie - bieganie bez muzyki jest dla mnie niewykonalne, a wszystkich innych urządzeń grających pozbyłem się dawno temu.

Link to post
Share on other sites

Doszły również buty - jak na dość śmieszną cenę - 8 dych z darmową wysyłką - wyglądają całkiem nieźle. Zobaczymy, jak będzie z trwałością.

 

 

12711043_10208238514381182_2474366364188

 

 

co jak co ale Kalenji robi bardzo dobre tanie rzeczy, ich skarpetki do biegania w decathlonie za 2 pary zapłaciłem 23zł, na allegro widzialem po 40zł a takie skarpetki o tym samym składzie (tylko inny kolor) od znanego trekkingowego producenta kosztowały 60zł... za parę :) klapki po domu Kalenji za 20zł mam drugi rok i nie chcą się popsuć a zapachów też prawie nie przyjmują - zacna tania marka!

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

@Nowaj

 

Mam juz 3 pare tych butów. Do biegania sa prześwietne, uważaj jedynie na sam przód butów, tam gdzie końcówka gumowa idąca z podeszwy jest przyklejona do czubka buta, lubi się odklejać, ale Ty chyba nie będziesz katować ich w trudnych warunkach. Reszta bez wad jak dla mnie, jeśli chodzi o buty do biegania. Do 150 lepszych nie ma wg mnie.

 

Milego biegania!

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites
3,5 tygodnia czekania, ale wreszcie jest

 

Miałem wkleić takie jelbiwe zdjęcie gdzie nowaj ma głowę na koszulce a twin zamiast nowaja. Niestety nie mam na prawnika.

 

A ktoś zawsze patrzy.  

 

0dcf8f8b00a746fe29643042fad5e790_normal.

 

 

Fajny był ten nowaj czasami. 

Edytowane przez MiK86
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...