Skocz do zawartości

Co ostatnio kupiliście?


Recommended Posts

Polowałem na K2AF / Galax ale to ciężko dostać. Tutaj czytałem o tym chłodzeniu ale myślałem, że po prostu taka sztuka się trafiła. Idę się pobawić śrubokrętem. Może coś zdziałam 

 

 

 

Wygląd za to 1 klasa 

 

Muszę jeszcze zmienić pleksę w boku na coś całkowicie przezroczystego oraz poprawić LED'y bo trochę za mało dałem do środka 

Link to post
Share on other sites
Polowałem na K2AF / Galax ale to ciężko dostać.

Też na nią miałem chrapkę, tylko jakoś nie doszło do zakupu - jest ładna itd. ale nie warta swojej ceny - poczytaj na temat samego chłodzenia to może również Tobie się odechce tego modelu  :/ (na szybko jak załączysz tryb super mocy magicznym guzikiem z tyłu karty, wentyle zaczynają pracować na 100% obrotów i zapomnij o i ich regulacji ... takim sposobem HoF odszedł niepamięć  :D )

Link to post
Share on other sites

Moja pierwsza elektryczna szczotka do zębów :D przed chwilą zamówiona

moją pierwszą zakupiłem ok. 7 lat temu, rok temu kupiłem nową, bo tamta już miała za duży luz......

p.s. próbowałem przestawić się z powrotem na manuala, ale niestety uśmiech miałem jak palacz...... :)

Edytowane przez Gregu82
Link to post
Share on other sites

rok temu kupiłem nową, bo tamta już miała za duży luz......

 

Jakiej teraz używasz ? Jesteś zadowolony z elektrycznych szczoteczek ? Mam wrażliwe ząbki i trochę boję się, że przez to staną się jeszcze bardziej wrażliwe, ale mimo to zawsze chciałam przetestować taką szczoteczkę. 

 

gtrku, a Ty jakie masz zdanie o elektrycznych ? :)

Link to post
Share on other sites

 

 

Moja pierwsza elektryczna szczotka do zębów przed chwilą zamówiona
 

Mam identyczną od ponad roku i nie wrócę już nigdy do manualnych szczoteczek. Raz wygoda a dwa szczoteczka elektryczna czyści bez porównania dokładniej. Na początku ciężko się przyzwyczaić, mogą też trochę krwawić dziąsła ale to max przez pierwszy tydzień później jest już tylko sama przyjemność z czyszczenia ;)

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...