Skocz do zawartości

Co ostatnio kupiliście?


Recommended Posts

@Nowaj - to prawda... tylko ja porzuciłem tłuszcz i cukier 2,5 roku temu... od czasu do czasu coś zjem ale to też na drowszej oliwie, olejach sezamowych a cukier zastąpiłem głównie syropem klonowym i miodem ;) ...jak człowiek tak się przestawił i idzie zjeść jakiegoś fastfooda to nic dziwnego, że ma potem problemy żołądkowe przez nawet pare dni i chudnie w oczach :D

Link to post
Share on other sites
Mam dola wiec pojechałem do McDonalda

 

Jestem w makusiu co tydzień w sobotę o 11 rano. Biorę zestaw HappyMeal dla córy za 10zł.

Młoda zjada kilka frytek i bierze zabawkę. Młody hambugsa, a ja jabłko.

Wszyscy zadowoleni, nie zatruci, a przy okazji zaszczepieni na życie w Warszawskiej atmosferze.

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

kończąć offtop.. to nie chodzi o MC tylko... kiedyś pożerałem kebaby nawet 2x dziennie żyjąc tylko na nich, obecnie nie zjem pół bo mam dosyć... gdyby tłuszczu nie było w MC czy w kebabach to mógłbym jeść dla smaku a tak tylko to odrzuca mój żołądek chyba ;)

 

...dobra zgłodniałem... idę robić ciasto kakaowo-cytrynowe z syropem klonowym..

będzie na rano niespodzianka w kuchni :D

Edytowane przez Vieworld
Link to post
Share on other sites

@Nowaj - to prawda... tylko ja porzuciłem tłuszcz i cukier 2,5 roku temu...

Tłuszcz i węglowodany to główne składniki energii. Cukier zużywa się szybciej, tłuszcz pali nieco dłużej ale pożytku z niego generalnie jest wiecej. Nie możliwe, że je wylaczyles bo jeśli byś to zrobił Twój organizm ciągnął by energię z białka (spalal mięśnie). Weglowodany masz w kaszy, ryżu, ziemniakach, owocach itd. Tłuszcz w miesach, nasionach, roslinach, maśle itd. Czy jest sens się przed tłuszczem bronić to chyba raczej nie, myślę bardziej ograniczać cukier.

 

Co do McD to unikam. Nie tylko chodzi mi o jakość ale również o to, ze zanim się tam najem to zostawię tyle kasy co za obiad gdzie indziej.

  • Popieram 4
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...